Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annyira ismerkednének a nők, de mikor meg körbe írsz egy csomó hozzád közelebbit vagy nem válaszolnak vagy kifogást találnak ki?

Figyelt kérdés
Furcsa én mindig úgy voltam próbáltam a közvetlen közelemben lévő városokban ismerkedni vagy helyiekkel de mikor oda kerül a sor azok van nem válaszolnak vagy jön a kamu szöveg pedig szerintem az a normálisabb ha mondjuk minél közelebb van valaki annál elérhetőbb.
2015. júl. 8. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Mert lehet alakuloban van nekik mással.

2. Nem biztos hogy ismerkedni akar az akire rá irsz.

3. Lehet nem jössz be neki.

Én ezekben az esetekben nem szoktam válaszolni

21L:)

2015. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó de mondjuk ha 40 nőre írsz akkor mind így van?Viszont ha ismerkedős oldalon van miért nem törli magát pl ha nem akar ismerkedni?
2015. júl. 8. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!