Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy olyan pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy olyan pasi, aki egy mindig egy csomó nővel randizik és fektet meg? Milyen tulajdonságokkal rendelkezik? Miket csinál? Hogyan viselkedik?

Figyelt kérdés
Pénz, kocsi meg ilyen baromságokat mellőzzétek légyszi.

2013. szept. 22. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, határozott kisugárzása van.
2013. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön a 22%-os és mondja hogy ultrajól néz ki
2013. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem még a kinézet sem mérvadó. Ismerek olyat, aki átlagosnak mondható, sőt. Mégis egy csomó nő legyeskedik körülötte.
2013. szept. 22. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
jol nez ki vagy gazdag vagy mindketo. viselkedes mindegy mert az ijen pasik vonzak a noket semi se szamit csaj a jasz.
2013. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondtam... 2# voltam
2013. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
magabiztos, férfias, talán még jól öltözött is, határozott
2013. szept. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nézd meg az Őrült, dilis szerelem című filmet
2013. szept. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
van kisugárzása(ami elég sokat nyom a latba,mert azzal meg lehet nyerni egy lányt egy éjszakára is). De az ilyen fiúk tudják,hogy milyen vonzerejük van és kihasználják ezt. (ha fiú lennék én is kihasználnám) és nem is feltétlenül csinálnak bármit is,van,hogy a lányok csüngnek rajtuk és nekik a kisujjukat se kell mozdítaniuk...Jó nekik:D
2013. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!