Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak olyan lányok akik a...

Vannak olyan lányok akik a külsejük miatt szüzek még? Csomó ilyen pasi van, érdekel hogy lányoknál mi a helyzet.21/F

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
valami azt súgja te is ebbe a csoportba tartozol :-)
2012. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok, de nem a külsőm az oka.
2012. okt. 14. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én az vagyok, de szerintem senki se mondaná meg!:D
2012. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Vallási okokból?

Vagy csak nem volt még meg a megfelelő személy?

2012. okt. 14. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vallási okokból, hanem az utóbbi:)

.. még csak nem is csinálok olyan nagy ügyet a dologból, egyszerűen sosem voltam még szerelmes.

Pedig nagyon könnyen barátkozom, sok fiú is körbe vesz(sőt mindig is), de tizenévesen egyszerűen még nem érdekelt a dolog, (későn érő típus vagyok), most meg úgy érzem le vagyok maradva és emiatt vannak komplexusaim:S

2012. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szűz vagyok, de nem a külsőm miatt, csak eddig még nem volt senki akiben eléggé megbíztam volna.

De szerintem ha egy lány elakarja veszíteni, akkor nézzen ki bárhogy, találni fog valakit. Sok nem annyira szép(enyhén fogalmazva) osztálytársam már nem szűz, sok szép meg igen. 16l

2012. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az vagyok.. És igen, a külsőm miatt.. Mindig azt hiszem hogy ha nem vagyok tökéletes (van egy kisebb pocakom és a mellem csúcsos) akkor már senkinek sem vagyok jó.. És félek hogy csúnyának látnának, látnak, nem találnak vonzónak, csak kihasználnának..:\ Ilyenek..
2012. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jelen. :)

Más oka nem nagyon lehet, hogy még soha senki sem akart megismerni a másik nemből az eddigi huszoniksz évem alatt.

2012. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!