Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aikik jártak Svédországban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aikik jártak Svédországban, vagy Norvégiában! Milyenek a skandináv lányok?

Figyelt kérdés

TUDOM, nem lehet általánosítani, hiszen ott is vannak kedves, természetes szépéségek, és bizonyára elszállt, vakolatos, unalmas, minden-héten-party diszkócicák is.


Azonban nem is erre gondoltam.


Olyan apróságokra, mint pl. kezdeményezés fogadása (pláne külfölditől/magyartól), hogy tekintenek másokra (akár éppen ránk), milyen (lehet) a szerelmi életük (nem a szex), mivel érdemes (és mivel nem!) náluk kezdeményezni?


Mentalitás, értékrendek, elvárások - ezekre gondoltam (a többi úgyis egyénenként változik).



2016. nov. 3. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Magasak relatíve. Többségük szőke vagy vörös hajú. Fehér/enyhén vöröses bőrszín a hideg miatt.


Nagy hátrány, hogy a többségük turbófeminista (még azt sem engedték meg a svéd férfiaknak, hogy megvédjék őket a khm... "migráns" attrocitásoktól), libsi hozzáállás ("a migránsok jó emberek!" "éljen a bicikli!" "multikulti jeeeee" "náci aki nem kedveli a migránsokat".

2016. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Svédországban én nagyon szépeket láttam, de lehet lengyelek voltak. :)
2016. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Első sok mindent jól írt, bár a stílussal nem értek egyet. Szőkék, magasak, vékonyak, sportosak. A skandináv lányok elég nyitottak a külföldi férfiak irányában, ugyanakkor ez együtt jár azzal, hogy a toleranciát is elvárják. Ott nem jön be a balkáni macsóskodás, és nem dobják hanyatt magukat a nagydumás csávótól. Rasszizmus, antiszemitizmus, diszkrimináció felejtős. Ha komolyabbra fordulna, akkor őbelőlük kisebb eséllyel lesz háztartásbeli mint az itthoni nőkből, de talán kevesebb az aranyásó is. Ja, és náluk szokás a férfiaknak is gyesre menni, ergo tényleg mindenben egyenlőek.
2016. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szergej55 ***** válasza:
37%
Svédben olyanok, mint a németek, talán néhány fokkal szebbek, de nekem a germán mindenhol egy kutya. :D
2016. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Norvég, svéd lányok általában magasak és természetesen szépek. Keveset sminkelnek, műköröm, rajzolt szemöldököket nem fogsz gyakran látni max. a prostikon, az öltözetük is szolidabb, egyszerűbb. Hogy párkapcsolatban átlagban milyenek, nem tudom, mert nem éltem ott hosszabb ideig.
2016. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Én gyakran látok svédeket, mert vendéglátósként dolgozom:

-szerintem is magasak

-mellben nem erősek, pici cicik

-szőkék, hajukat általában összefogva hordják

-a lábfejük nem igazán formás, elég csúnyák

-igazából nem sok nőiesség van bennük és itt nem arra gondolok, hogy mellőzik a 20 cm magassarkút, hanem hátulról kb nem tudod megállapítani, hogy na most ez a lóbasó férfi akar lenni vagy nő

-amihez hozzájárul még, hogy elég slamposak

-3 naponta fürdenek

-szerintem mély a hangjuk



A viselkedésük totál semleges, nem mondanám őket se nagyképűnek, se kedvesnek.

Igazából elég droid, egyéniség nélküli népnek találom őket.100* értelmesebbek a sokat fikázott amcsik vagy akiket még szeretek:hollandok, angolok(bár ők balhésak), csehek, lengyelek, franciák.

Valahogy ez a germán vonal elég selejt.

2016. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!