Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ti ilyeneket csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti ilyeneket csináltok ha tetszik egy lány? és többet akartok barátságnál?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk, minden nap beszélgetünk. Néha néha hozzám ér (pl tegnap filmeztünk nála, és volt amikor a combomra rakta a kezét, de csak 1-2 mp-re. ). sokat nevetünk, mindenről lehet vele beszlni. mindenre kíváncsi ami velem kapcsolatos stb.
2010. ápr. 23. 09:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha sétáltok,karolj bele!
2010. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor együtt vagytok pl: filmeztek. Akkor nézz mélyen a szemébe és bújj hozzá. Venni fogja a lapot.
2010. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd mondd el hogy alakultak a dolgok:)
2010. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Én titokban belé voltam zúgva, de rajta nem láttam. MInden csajjal ugyanúgy viselkedett...de velem egy kicsit máásképp. Én a végén csak barátságot akartam, és a legjobb barátok lettünk. Erre ő megkérdezte, hogy járunk-e. Azóta semmi sem a régi...Már nem úgy viselkedik velem, mint régen...vissza akarom kapni a legjobb barátomat!de rájöttem, hogy ő az elején sem úgy gondolta, hogy barátok...várt, hog mikor kérdezze meg-.- .
2010. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2010. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!