Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ti ilyeneket csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti ilyeneket csináltok ha tetszik egy lány? és többet akartok barátságnál?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk, minden nap beszélgetünk. Néha néha hozzám ér (pl tegnap filmeztünk nála, és volt amikor a combomra rakta a kezét, de csak 1-2 mp-re. ). sokat nevetünk, mindenről lehet vele beszlni. mindenre kíváncsi ami velem kapcsolatos stb.
2010. ápr. 23. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pl. És ja.
2010. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Flangálj előtte egy szál tangában...ha aládvág, bukott a barátság!
2010. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát kb igen:) De talán kicsit simogatom is a combját vagy a hátát vagy gyengéden az arcát.... vagy többször átölelem, hasonlók, de ezek csak a testi jelek.

Aztán persze ott van, hogy sokat beszélgetünk, mindenről, és mindent meg tudunk beszélni, és felszabadultak vagyunk egymás mellett. ésatöbbi ésatöbbi

2010. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
beléd van esve :) 1000% hajrá :)
2010. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 General ***** válasza:
90%
A félénk srácok ilyesmiket csinálnak. Ha ő az, akkor igen.
2010. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. :D

Tetszel neki,hajrá.

2010. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
és megvárjam, hogy ő lépjen? vagy lépjek én előbb (ha én akkor sztetek mit csináljak?) azért nem szeretnék én lépni mivel mi van akkor ha ő csak barátnaktekint
2010. ápr. 23. 21:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg nyugtatlak,kizárt h csak barátként tekintsen rád!Eleve ha nem érdekel egy csaj és csak barátnak tekintem,akkor nem beszélgetek vele minden nap és pláne nem fogdosom még a combját se.

A fiúk már csak ilyenek!

2010. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Teheted te a következő lépést. Legközelebb ha ilyen történik: "pl tegnap filmeztünk nála, és volt amikor a combomra rakta a kezét, de csak 1-2 mp-re." Bújj oda hozzá onnantól már tudni fogja mi van...:) Vagy ha merész vagy akkor meg is csókolhatod. Oda van érted, meg lesz az!!
2010. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Előttem szólóval teljesen egyetértek! Szerintem smárold le! :D

Szerintem! 22/F

2010. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!