Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány fiu barátságnál mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány fiu barátságnál mit lehet ha ez van?

Figyelt kérdés

nagyon jo barátok vagyunk egy lánnyal, és megbeszél velem minden jo illetve rossz dolgot még az uj pasijárol is h mik történtek.

viszont aszem belezugtam rendesen és pl a pasijárol beszélni vele hát... kicsit szenvedés de megteszem, ugy h ne érezze h zavar

szerintetek meddig lehet ezt igy birni?

egy idö után elmulik,mert a barátságunk elég sokat jelent számomra is de igy elég nehéz ott lenni melette h többet is szeretnék


2009. jún. 24. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ki lehet bírni. (A filmekben egy idő után a szerelmes nem bírja tovább és elmondja érzelmeit, majd jön az érzelmi zűrzavar. A lány átgondolja a dolgokat, majd rájön ő is szerelmes a srácba.) Egy idő után szerintem te sem fogod bírni és ki fogod bökni...azt meg nem jósolhatom meg, hogy milyen következménye lesz.

M 19/L

2009. jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ez bizony nehéz ügy. Sajnos énis beleestem ebbe a hibába pár évvel ezelőtt. Sokat beszélgettünk mindenről. közös érdeklődésünk volt, hasonló életfelfogás. Mindig segítőkész volt velem és hát jött aminek jönnie kellett. A gyengébb ( jelen esetben én) belezúgtam elég rendesen. Évekig tartott ez a kínzó érzés, azthittem megőrülök, mindig azon kaptam magam ,hogy róla beszélek. De megpróbáltam továbblépni, mert neki barátnője lett. És szerencsére engem is megtalált a bizonyos nagy Ő, úgyhogy, ha nemis egyszerűen, de le tudtam róla mondani... és most harmonikus párkapcsolatban élek : )

Igaz néha ha neten beszélünk, még most is elkap a lelkizés, és visszagondolok,hogy milyen szörnyű volt, mennyit szenvedtem miatta, stb. , de azthiszem ez csak sima önkínzás a részemről,úgyhogy sajnos mostanra eléggé meglazult a nagyon erős baráti kötelék.


Neked meg sok sikert, hátha a leányzó is rájön,hogy benned megbízhat és összejöttök egyszer : )

minden jót

2009. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, akkor majd nem beszél neked többé a pasijáról. Vagy felejtsd el, keress te is egy lányt magadnak ha fontos ez a barátság.
2009. jún. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát az tényleg csak a filmekben van úgy!


Szóval kedves barátnak/barátnőnek tartott fiúk/lányok!

Ne legyetek szerelmesek abba a lányba, aki minden fiúügyét megbeszéli veletek és mindig felhív benneteket, amikor épp egyedül van és kocsival kell furikázni ide-oda.

Fiúkról nem tudok nyilatkozni, lányoknál sztem jobban előfordul, hogy bizonyos fiúkat tartanak tényleg csak barátnak, akikre mindig számíthatnak, meg hogy kicsit a hiúságukat legyezgesség egy állandó rajongóval.

De rátok nem pasiként tekint, és veletek nem fog járni sosem. Inkább 3 "rosszfiúval" összetöreti a szívét, mindet nálad sírja ki, de nem fog veled járni.

Már itt fórumon olvashattunk olyan esetről, hogy ideiglenesen a lány járt/lefeküdt az őt vigasztalgató baráttal, de ezek csak ideiglenesnek bizonyultak!


Szal ne bírd ki semeddig, és ne szenvedj! Keress magadnak egy barátnőt, aki a tiéd és beléd szerelmes!

2009. jún. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyan igy voltam ,csak nekem a fiuja a legjobb haverom volt. És nem akartam kicseszni a haverommal, meg elmondott a csaj neki mindent, h én szeretem, azt én meg a fiujának , h ő miket csinált meg irkált, azt rám volt megsértődve. Azt 2 hónap mulva irta h nem járnék vele, meg nem e kezdhetnénk előröl. Hát mondom amig megvan a másik barátod addig NEM.
2009. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmm...én megmondtam neki, hogy színes a fantáziám, és ha tovább mondja leszaggatom róla a ruhát. Elég kedves választ kaptam. A lényeg, hogy finoman kell a tudatára adni, hogy te is szeretnél tőle valamit..
2009. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hmm...

köszi a válaszokat, aszem még nem tom h mit tegyek

elég gáz h többet is szeretnék de kevesebbet se :(

és ha elmondom tuti h megváltozik minden ,valamien szinten elvesztem a bizalmát

2009. jún. 24. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!