Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, hogyan fejezze ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan fejezze ki egy lány, h ő nem akar többet barátságnál? Mi a legkíméletesebb?

Figyelt kérdés
hogy mondjam meg neki? eddig haverok voltunk, nem akarom megbántani, de úgy érzem többet akar
2010. nov. 4. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy te CSAK barátságot akarsz, többet nem - ezen mit lehet nem tudni hogy mondani?
2010. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja ki nyíltan, nagyjából így: "jó érzés hátsó szándék nélkül barátkozni egy fiúval, most a hátam közepére sem akarok kapcsolatot"
2010. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem akarom megbántani mert elég rendszeresen találkozunk társaság miatt. Meg azért sem akarom túl konkrétan megmondani, mert mi van, ha csak én értettem félre a jeleket...
2010. nov. 4. 08:25
 4/6 anonim ***** válasza:
akár hogy mondod meg neki, mindenképp sz@rúl fog neki esni, mond meg minnél hamarabb mielőtt úgy jár szegény is mint én...
2010. nov. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudsz tenni és tényleg az a legtisztább ha minél hamarabb közlöd vele, hogy szerinted ez már több mint barátság a részéről, és te nem szeretnél többet egyszerű barátságnal...minél előbb közlöd vele annál hamarabb megbékél vagy nem de ez benne van a pakliban
2010. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

lányok, felejtsétek már el az állandó köntörfalazást meg praktikázást... nem akarod megbántani, ez szép dolog, de ha nem vagy őszinte és GYORS a közléssel, épp ezzel fogod a legjobban megbántani.


Csalódott lesz, igen. De ezzel nem lehet mit csinálni, mert gondolom nem fogsz vele szánalomból járni (- ne is tedd).

2010. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!