Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aktivan hastáncol, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktivan hastáncol, de a pasijának sosem csinálná. Milyen lány lehet ez?

Figyelt kérdés

még csak ismerkedek vele, az kiderült hogy aktívan hastáncol, de show-t nem adna nekem, a volt pasijának sem adott, legfeljebb megmutatott néhány elemet.


Őőőő, én értek félre valamit, vagy ez igy jó? Én azért úgy megnéznék ilyet...


2016. aug. 31. 16:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús, hogy már megjárta másokkal. Engem is zavar, hogy egyesek nem a táncot, a mozgást látják a hastáncban, hanem egyből az erotikára, szexre asszociálnak. Nem mindenki természetesen, de van egy erős, félrecsúszott vélekedés erről. Volt már olyan beszélgetőpartnerem, aki kinevette, hogy miért tartom ezt sportnak, hát, az ilyeneket megnézném, hány perc után kezdene izzadni és kifulladni egy 60 perces órán.
2016. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!