Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aktivan hastáncol, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktivan hastáncol, de a pasijának sosem csinálná. Milyen lány lehet ez?

Figyelt kérdés

még csak ismerkedek vele, az kiderült hogy aktívan hastáncol, de show-t nem adna nekem, a volt pasijának sem adott, legfeljebb megmutatott néhány elemet.


Őőőő, én értek félre valamit, vagy ez igy jó? Én azért úgy megnéznék ilyet...


2016. aug. 31. 16:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jah, amúgy egyedülálló, ha lenne pasija, akkor nem csinálná. Csak a show-nak csinálja, sok ember előtt.
2016. aug. 31. 16:21
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Szedd fel gyorsan. Ilyen nők csodát tudnak művelni az ágyban. Egyhez volt szerencsém régebben.
2016. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
HA nem akarja, akkor nem akarja, nincs ezzel semmi baj. Ha a lövészet lenne a hobbija, megkérnéd, hogy lőjön le?
2016. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
XD
2016. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt hagyd rá, vagy kérdezz rá idővel, hogy miért. Biztosan van rá magyarázata. Lehet, hogy ezt előadó-művészetnek tekintheti, nem előjátéknak, talán ez a magyarázat. Közben nem a szexre gondol, mint te, hanem az önkifejezésre. Nekem van olyan barátnőm, akinek a volt férje operaénekesnek készült, és hét év házasság alatt egyetlen egyszer sem hallotta odahaza énekelni. Ha érdekel a műsora, szerintem nézd meg a közönséggel együtt.
2016. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én pl. tudok salsázni, de sosem csak magamnak csináltam. Csak úgy szórakozásnak, ha lenne valakim, akkor nem mondanám, hogy "nem, nem táncolok veled, mert én csak szórakozásnak tekintem, hogy produkáljam magam a tömegben, hogy megmutassam én vagyok a legjobb stb"
2016. aug. 31. 16:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Kettesben túl intim az ilyesmi, ha még nem vagytok együtt. Színpadon, sok ember előtt, nagyobb távolságban érvényesül a káposztafej effektus.

Várj vele, míg kialakul a kapcsolat. Tapasztalatból mondom, picike közönség előtt nehezebb, mint több ember előtt.

2016. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én megértem, és nem is kérném rögtön, hogy randin csinálja. De annyira határozottan jelentette ki...
2016. aug. 31. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tud improvizálni, én is csak a tanult koreográfiákat tudom, abból meg nincs meg mindegyiknek a zenéje itthon, improvizálásban nem vagyok jó, pedig már több, mint 3 éve táncolok. Ez valakinek vagy megy, vagy nem. Ráadásul van, aki csak a testmozgás miatt csinálja. Egy barátnőm lefogyott vele, én meg megizmosodtam a tánc segítségével.
2016. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"én megértem, és nem is kérném rögtön, hogy randin csinálja. De annyira határozottan jelentette ki..."


Gondolom már túl van pár körön a "deee, muti már meg, ne hülyéskedj" típusú nógatásból és hányik tőle. Mindenki ezt kéri tőle nyilván, ezért szögezte le így.

2016. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!