Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány elmegy a fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elmegy a fiúval randira akkor az már könnyen adja magát, és nem kelti fel a "vadászösztönt? "

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha a lány elmegy a sráccal randizni, akkor már azért fog küzdeni, hogy megtartsa nem pedig ,hogy megszerezze
2016. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az úgy nevezett vadászösztön azokban a férfiakban/nőkben van, akik nem mint nőre/férfira tekintenek, hanem egy élvezeti cikkekre, "prédára".
2016. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik nem tudok leírni egy mondatot anélkül, hogy ne fogalmaznám át mondattag közepén. :(
2016. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Titusztitusz ***** válasza:
A két dolog között szerintem az égvilágon semmi kapcsolat nincs...
2016. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivan?? Egy randi? Ez a normális
2016. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. A randi ismerkedés. Ha nem kerülnek semmilyen kontaktusba, akkor hogy lehet "vadászösztön"? Meg egyáltalán? Te szereted, ha vadásznak rád ls trófeának tekintenek?
2016. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eljött a lány az első randira (előtte sose találkoztunk), és azóta be vagyok dilizve, annyira beleestem. De én sose voltam átlagos,szóval lehet, hogy nem ez a normális.
2016. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Ha még egy randira se tudnám rávenni a csajt, akkor hagynám a francba, de ha eljönne és jól sikerülne a randi, akkor elkezdenék komolyabb reményeket fűzni hozzá.
2016. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!