Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ha ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha ebben az országban egy lány egy kicsit jobban néz ki, akkor azonnal rajosan kezd öltözködni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a műkörömre, szolira, mindenféle csillogó villogó cuccokra? Miért nincsen jól kinéző, de visszafogottabban öltözködő csaj, mint Olaszországban, vagy Franciaországban?


Egyébként mennyit költenek ruhára, meg műkörömre ezek a csajok? Merthogy én baromira sajnálom a pénzt ruhára, főleg mivel kajálni se eszek annyit, amennyit szeretnék...


2010. ápr. 20. 00:22
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Miért kell egy csajnak attól keménynek lennie, hogy lacoste, meg mexx cuccokat vesz fel?
2010. ápr. 20. 16:15
 22/32 anonim ***** válasza:
54%

a kérdezőnek igaza van miért kel márkás cuccokat hordani ahhoz h ne nenézzenek le 1-sek én nem márka szerint válogatok hanem azszerint h tetszik e vagy nem .

ahogy a fater mondja : ezeknek kéne a sorkatonaság ... :)

15/F

2010. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Nem a ruha teszi az embert!

Bölcs mondás!

2010. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Elég agresszív vagy...Miért ne hordhatnám azt amit szeretnék, mert nem csilivili és amiért megdolgoztam? különben is Te cimkézel mindekit, aki nem tucatpcsa, igénytelennek.

Jah és a kérdésben példaként állított olasz, francia csajok még drágábban öltözködnek.

2010. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Én meg az ilyen cuccokat outletbe veszem meg vagy turkálóból. Viszont egyet kell értsek az előző márkáslánnyal, én dolgoztam Milánóban, hát sznobizmus és trend azért világított az ottani csajokról.
2010. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Dolgoztam szállodában és sok Olasz diáklánycsoport volt. Nem öltözködtek sem ennyire kihívóan sem ennyire "rajosan", mégis sokkal bájosabbak voltak, mint az itteni agresszív karikafülbevalós félbünöző r*bancok.
2010. ápr. 20. 17:24
 27/32 anonim ***** válasza:
Hát akkor menj dolgozni Olaszországba. Egy diákcsoportból leszűröd, hogy milyenek a nők "olaszban"...
2010. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
De előtte azért elgondolkozhatnánk, hogy miért ilyen r*banc itt mindenki, aki egy kicsit is jobban néz ki...
2010. ápr. 20. 17:37
 29/32 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Barátnőm jól néz ki, ízlésesen öltözködik-értelmes is:)

És tudod mi a durva? Igaz, hogy elmúlt 22 éves, de heti szinten belekötnek kis-az általad felvázolt tini és ordas rbancok, ha mellette sétálok, beszólogatnak neki, sőt volt olyan, hogy fel akarták lökni. egyszerűen látszik rajta az, hogy kedves, és ezek nem tudom ,megérzik..sakálok.

2010. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

valaki tegyen már rendet ebben a kicsi országban, ne mindenki gengszter, meg főnők akarjon lenni.

arra legyen büszkék az emberek hogy, a társadalom hasznos tagjai!!!

2010. ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!