Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tud a legtöbb lány...

Miért nem tud a legtöbb lány öltözködni?

Figyelt kérdés
Ezt arra érem hogy pl.: a csípőnadrágból a lányoknak kibuggyan az oldaluk, sőt még a vékonyabb lányoknak is, olyan ruhákat hordanak ami eldeformálja a csípőjüket, némelyik molettebb lány simán felveszi a haspólót, csúnya műkörmöket csináltatnak...stb. Én sem vagyok gazdag hogy drága ruhákat vegyek, de azért megválogatom milyen ruhákat veszek, nem hordok mindent a csípőmön, de nem is húzom a nyakamig a nadrágot azért, nem veszek undorító magassarkúkat se. Szerintem lehet valaki sportos, vagy nőies tök mind1 csak azért az alakjának megfelelően kéne öltöznie.
2011. jún. 14. 20:04
1 2
 1/19 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
A nadrágból kilógó több kiló háj az én szememet is csípi. Nincs otthon tükör?? Hogy jön rájuk egyáltalán az a nadrág???
2011. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem húzzák fel addig amíg kéne. A tangabugyi kilóg seggükből. Még egy nagyon vékony lánynak jól állhat, de ha van rajta felesleg...Meg azért ne lógjon ki a bugyijuk.
2011. jún. 14. 20:11
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Én meg azt vettem észre h mindenki pont olyan ruhát hord ami nem áll jól nekik. pl molettebb csajok mind feszülős cuccban, vékonyabb csajok meg lógós szerelékben.
2011. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát igen ez a baj. Most a feszülős cucc az csak azoknak áll jól aki tényleg vékony.
2011. jún. 14. 20:14
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem,ezt az "oldalt" kidobós nadrágokat,de sajnos a legtöbb gyártó bőszen gyártja,tavaly alig kaptam magamra "rendes" derekú farmert.Kérdeztem az eladót,hogy nem is lesz,azt mondja mindenki ezt kérdezi,idén már azért láttam végre.


30L

2011. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Kicsit unom már az ilyen jellegű kérdéseket, semmire nem jó, csak hogy felhergeljétek magatokat.

Szerintem azért nem öltöznek valami jól, mert ők maguk sem tudják, hogy mi áll jól; ha valakinek szép alakja van, bebeszéli magának hogy dagadt/gebe, és sátor alá rejti magát; ha kövér, akkor meg átminősíti magát, hogy "van mit fogni rajta", ezért felveszi azokat a has és cicikidobós cuccokat, stb. Nem reálisan látják magukat, emiatt nem tudják mi áll jól nekik; nézd meg, hogy a "celebek" közül hogy öltöznek, ők sem mutatnak példát, pedig a tinilányok nagy része őket próbálja utánozni.

2011. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem sokan mondják hogy jó alakom van, de tudom hogy széles a csípőm, és az én alakomon se áll jól minden. Én sem veszek seggvillantós nadrágokat, de nem öltözök zsákruhába. Az üzletekben elég idétlen ruhadarabok vannak sajna:S
2011. jún. 14. 22:21
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
hát igen. nem tudják mi áll jól és ész nélkül követik a divatot. 90-60-90 vagyok, de csak papíron tökéletes:S komoly erőfeszítés olyan farmert venni, ami rájön a csípőmre, nem áll el a derekamon és nem lóg ki a fél... rászoktam a márkás bőrcipőkre, mert azok közt van olyan, amitől nem úgy nézek ki, mintha most jönnék a sarokról...:S ez a szomorú igazság. ízléssel születni kell.
2011. jún. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem dühít. Sőt nyugodtan öltözködjenek úgy, így nem nehéz szebbnek lenni náluk. :)

25N

2011. jún. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem dühít. Sőt nyugodtan öltözködjenek úgy, így nem nehéz szebbnek lenni náluk. :)

25N


egyetértek:D

22L

2011. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!