Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tud a legtöbb lány...

Miért nem tud a legtöbb lány öltözködni?

Figyelt kérdés
Ezt arra érem hogy pl.: a csípőnadrágból a lányoknak kibuggyan az oldaluk, sőt még a vékonyabb lányoknak is, olyan ruhákat hordanak ami eldeformálja a csípőjüket, némelyik molettebb lány simán felveszi a haspólót, csúnya műkörmöket csináltatnak...stb. Én sem vagyok gazdag hogy drága ruhákat vegyek, de azért megválogatom milyen ruhákat veszek, nem hordok mindent a csípőmön, de nem is húzom a nyakamig a nadrágot azért, nem veszek undorító magassarkúkat se. Szerintem lehet valaki sportos, vagy nőies tök mind1 csak azért az alakjának megfelelően kéne öltöznie.
2011. jún. 14. 20:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát végül is van benne valami:D Mondjuk ilyen csípő nadrágokat általában a kínaiakban meg ilyen olcsóbb boltokban látok. Márkásabb üzletekben azért már vannak normális nadrágok is. Bár kb 10 lányból 1 ha tud rendesen öltözködni
2011. jún. 15. 11:59
 12/19 anonim ***** válasza:
az is te vagy :D
2011. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
meg ti:P
2011. jún. 16. 12:30
 14/19 Bogee123 ***** válasza:
SZerintem mindenki úgy öltözködik, ahogy neki tetszik. Aki anorexiás, annak nemkéne a bordáit mutatni, aki husos, annak meg nem muszály takarni magát folyton. De senki sem tökéletes...bár szerintem a legjobb testsúly a közepes.:))
2011. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
az is igaz, csak engem a nadrágból kibuggyanó úszógumi annyira taszít. Bár én közepes vagyok, de azért mégsem mutogatom magam, de nem is takargatom magam.
2011. jún. 17. 13:32
 16/19 Bogee123 ***** válasza:
ha lapos a hasad, vagy nagyon kicsit látszik az úgy perfect :' DD a széles csípő meg nem hátrány, legalább látszik...és milyen alkatod van?
2011. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én aztán nem vagyok vékony alkat, de pont leszarom, azért is hordok tangát (mondjuk nem mutogatom meg nem lóg ki sehonnan). Lehet beszólni, meg fújjozni, egészségetekre!


Amúgy én azt nézem meg mindig mikor valakinek vagy a bugyija van kint vagy pedig a hasa, dereka. Osztálytársnőm is felvesz egy olyan pólót ami a köldökéig és és abban van egész nap. :D

Mondjuk én csak megnézem az ilyet, nem foglalkozok vele sokat, MERT NEKEM VAN SAJÁT ÉLETEM!

2011. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én egy csinos nő vagyok és én örülök, ha a teltebb lányok olyanokat hordanak ami számukra nem előnyös, mert így látszik, hogy ők milyen kövérek. :)

Nekem sok toppom van, amik nem túl hosszúak, így a hasam mindig kilátszik sokszor belőlük. De nem szándékosan, csak nem túl hosszúak a felsőim, mert nem szeretem a túl hosszút. Szerintem ha nem vagyok kövér és kicsit véletlenül néha kilátszik a hasam, abba nincs semmi rossz én úgy gondolom. Viszont a férjemet mindig zavarja ha rövid szoknya van rajtam, vagy ha kint van a hasam a felsőmből véletlenül és mindig takargat és ideges...pedig tényleg nem szándékosan van kint.


27/N

2011. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
hát mondjuk engem nem zavar a rövid felső, sőt lapos hason tök jól mutat, az zavar mikor van felesleg és azt mutogatja.
2011. jún. 17. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!