Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit szóltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szóltok egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Kedves, aranyos, udvarias 30-as évek végén járó férfi, jól néz ki, és mint utóbb kiderül, jó vele a szex is. Kb. technikus szakmát mondott eredetileg, a randikra is egyszerű farmerben / pólókban jött, mondjuk a legújabb iphone kicsit fura volt, de sok pasi gyűjt ilyenekre.


Azután egyre több furaság derül ki róla, többek között, hogy kamuzott a munkahelyéről és a munkájáról is, valójában nagymenő manager, utazgat ide-oda, sok pénze van, csak nem akart ezzel beállítani. Mit szólnátok?



2016. aug. 14. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Komolyan olyan erzesem van mitha nalad palyazatott kellene benyujtani h randizz valakivel

CV plusz NAV altal dedikalt vagyonnyilatkozat


En azt hittem a masik embert akarod megismerni es nem a kulsosegei erdekelnek

2016. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem haragudnék meg érte, ha valóban azt érezném, hogy inkább a saját "védelme" volt a hangsúlyos. Sőt, megérteném.


Mivel rendezett, jó, normális körülmények között élő nő vagyok, aki meg tudja magának teremteni az alapvető, igényes(ebb) feltételeket, ezért nálam elsősorban az ember fontos, a viselkedése, a személyisége, nem pedig a pénztárcája.

Beleszeretni a férfibe fogok, nem a szakmájába vagy a telefonjába. Fontos valamilyen közös érdeklődés és hasonló szellemi színvonal is- de ez sem feltétlenül diplomafüggő (volt már nem diplomás partnerem is és értelmes, kulturált embernek tartottam, nem éreztem azt, hogy szakadék lenne közöttünk).


30+ felett egy értelmes nőt nem is a menő órával, kocsival és legújabb Iphone modelekkel lehet meghódítani- teljesen jó a farmer és a póló (drága telefont pedig buta, alapvető pénzügyi kultúrával nem rendelkező ember is tud venni x+1 havi részletre :)


Ha ez utólag kiderülne, én még inkább becsülném érte, hogy így indította az ismerkedést.

Hosszú távon pedig- amennyiben tényleg jelentős köztünk az anyagi különbség- nem okozna gondot egy közös élet megkezdése előtt sem higgadtan lefektetni az együttélésünk anyagi szabályait, közösen megegyezni akár a háztartásvezetés stb. vállalt költségeiről és én a házassági szerződést sem tartom ördögtől valónak és nem keverem az egymás iránti érzelmeinkkel (volt is rá példa az életemben, ahol én voltam a jobbmódú fél).


Egyetlen pont van, ahol felmerülne bennem bizonytalanság: ha a sok utazás miatt pl. elérhetetlen és a munkájával kapcsolatban nem azt mondja, hogy pl. egy olyan technikus, akinek sokat kell utaznia (pl. kiküldetésben stb.)- akkor nem tudnám mire vélni, hogy hová tűnik hetekre vagy miért hív külföldi számokról stb., hiszen alapból egy ilyen típusú munkánál inkább azt feltételezném, hogy van egy térben és időben is kötött munkarendje.

Szóval a "fedősztori" legyen kerek ebből a szempontból is :)


Az elég furcsa lenne, ha rendszeres szex már van, de még nem ismerem az otthonát (vagy ő sem az enyémet)- ha meg igen, akkor azért úgy gondolom, hogy lehet pozícionálni a partnert valamennyire a lakókörnyezete alapján is.

Ha én valakivel sok időt töltök az ágyban, akkor már ismerem is valamennyire, ismerem a lényeges körülményeit is- ebbe beletartozik azért a társadalmi/anyagi helyzete is oda-vissza.

39 N

2016. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megértem jól teszi. Senkire sincs ràìrva, hogy egy pénzéhes r... meg kell ismerni a nőt. Sokan megjàtszàk magukat exem 5hónapig szìnlelt. Ha milliomos lennék vennék a 20milliós autóm mellé egy 1milliós hasznàltat, a palotàn mellé egy jol felszerelt bérhàzi lakàst sajàt cégem alkalmazottjànak mondanàm magam, 2-3 kategóriàs éttermekbe randiznék. Engem szeressen ne a pénzem. Hogy leplezném le magam?? Na igen a bibi itt van, szépen nem lehet.
2016. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a Stól bucira verték a dutyiban Andràs főszerepléses Meseautó remaket...erről szól:))
2016. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!