Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit szóltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szóltok egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Kedves, aranyos, udvarias 30-as évek végén járó férfi, jól néz ki, és mint utóbb kiderül, jó vele a szex is. Kb. technikus szakmát mondott eredetileg, a randikra is egyszerű farmerben / pólókban jött, mondjuk a legújabb iphone kicsit fura volt, de sok pasi gyűjt ilyenekre.


Azután egyre több furaság derül ki róla, többek között, hogy kamuzott a munkahelyéről és a munkájáról is, valójában nagymenő manager, utazgat ide-oda, sok pénze van, csak nem akart ezzel beállítani. Mit szólnátok?



2016. aug. 14. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy kapcsolatot hazugsággal indítani.. az már rég rossz, ezek után mégis hogy bízzon meg benne az ember? Lehet másról is majd ilyen lazán fog kamuzni.
2016. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem akart ezzel beállítani, tehát eleve azt feltételezi, hogy csak a pénzre hajtok. Ráadásul eleve hazugsággal indít, úgyhogy kösz de nem. Többet nem találkoznék vele...
2016. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Én ismerek egy olyan embert, aki hasonló módszerrel talált magának párt. Elhallgatta, hogy mennyire gazdag, mert ki akarta szűrni a pénzéhes nőket.

Én nem rökönyödnék meg ezen annyira. Tök logikus a hozzáállása.

2016. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De amúgy nincs vele gond, csak nem az, akinek mondta magát. Elhallgatott par diplomát is.
2016. aug. 14. 22:42
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Az nagy gond, ha nem az, akinek mondta magát. Tehát akkor hazudik, mint a vízfolyás. Ilyennek nem mondanék semmit, minek. Szó nélkül tovább állnék, azt érdemli.
2016. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem keres sikeres gazdag , diplomas not??

Kinos helyzete van. Valamennyire megertem.

Mi van, ha vki jo a hazugsag felismereseben?

2016. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem akart hosszú időn át hazudni, csak az elején nem akarta elmondani. Azt mondta azt szerette volna, ha önmagáért szeretik meg. Persze az is önmaga amit letagadott.
2016. aug. 15. 00:48
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Engem nem zavarna

Mivel nem a korulmenyeit es az iskolait akarom megismerni hanem a szemelyiseget

Ahhoz meg semmi koze h hany diplomaja van vagy mit dolgozik


En sem vallom be az elso randin h mit tanultam vagy mit dolgozok

Felesleges lenne

Sot amire nem kerdezz ra konkreten azt sem mondom el


Ha normalis jo a szex es.kedvedre valo a pasi akkor nem mindegy h 2 vagy 4 diplomaja van ???

2016. aug. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit nem mond el (vagyis picit elhallgat), az oké, de a kamuzás miatt nem állnék vele többet szóba.
2016. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát úgy konkrétan nem hazudik csak bagatellizálja a munkahelyét, eltereli a szót, meg "elfelejt" megemlíteni néhány dolgot magáról.
2016. aug. 15. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!