Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizzak-e a pasassal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizzak-e a pasassal, aki jobb anyagi helyzetben van mint én?

Figyelt kérdés
Hivatalos ügyintézés okán ismerkedtem meg vele, a beszélgetés vége felé azonban hétköznapi témák is szóba kerültek, kellemesen elcsevegtünk, és végül megkérdezte, hogy találkoznék-e vele a szabadidőmben. Tulajdonképpen erre sem igent, sem nemet nem mondtam, bejelölt Facebook-on, visszajelöltem és azóta írt, és randit kért tőlem. A férfi szimpatikus, és érdekes személyiség lehet, és nekem sincs most épp senki az életemben. Egy dolog aggaszt, méghozzá az, hogy jóval tehetősebbnek tűnik az átlagnál, én pedig csak átlagos életszínvonalon élek, és úgy érzem, hogy a kulturális és társadalmi különbségek hamar kiütköznének, és a dolog csak kudarccal érhetne véget. Emiatt inkább bele sem kezdenék. A másik dolog pedig, hogy nyilván a hozzá hasonló gazdag, sikeres, és megnyerő személyiségű férfiakra tapadnak a pénzéhesebbnél pénzéhesebb nők, és én sem szívesen állnék be a sorba, nem szeretnék egy átlagos hétköznapi estés elfoglaltság lenni számára... Tőlem meglehetősen távol áll a gazdag srác attitűd, és az első randi invitálása is egy olyan ötlet, ami az ő anyagi helyzetét fitogtató dolognak tűnik... Amellett, hogy el sem tudom képzelni miért repült rám, fogalmam sincs, mit csináljak. Mondjak kapásból nemet, vagy próbáljam élvezni a gazdag macsó egyestés macája kitüntetést, mert egyszer élünk, még ha nem is vonz a dolog, vagy esetleg mint egy valóra vált tündérmesében kiderül, hogy a pasi maga a tökély, életem szerelme és a herceg a fehér lovon, aki mellesleg gazdag. Szerintetek?
2016. júl. 24. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
És ha normális???? Az kizárt?
2016. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kizárt, van rá minimális esély. :)
2016. júl. 24. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy talán őt nem a pènz èrdekli?! Lehet arra vágyik, hogy vki vele foglalkozzon, őt szeresse ne a pènzèt. Adj neki esèlyt. Ha megismer mielőtt lefekszel vele, akkor hidd el nem egy estès nőci leszel. Adj neki okot rá, hogy több legyèl, mint holmi szórakozás. :)
2016. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tedd félre az anyagi hátterét, felejtsd el a tündérmeséket, társadalmi szereotípiákat. Az a fontos, hogy gondold végig, hogyan beszélt veled, jó volt-e. Külsőre/Belsőre is tetszik ez a személy?

Örülj neki, hogy ő egy sikeres ember. Ne érezd úgy, hogy az árnyékában kellene élned vele.

28F

2016. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mikeXxX ***** válasza:
Én pont letojom már bocsánat hogy ki miféle helyzetben van ha tetszik ki kezdek vele és járok is vele ! Egy találkába meg nem halsz bele de az meg hogy egy éjszakás maca leszel az rajtad múlik már bocsánat de aki oda adja magát az nem igazi nő számomra és aki egyből meg akar kapni valakit az meg nem úriember szerintem !
2016. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Igen, simán. Legfeljebb ha nem szimpi, nem lesz folytatás. Illetve ha nem fizeti a vacsidat első randin, akkor is felejtős.
2016. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én gazdag pasi vagyok és egyetlen dologra vágyom, hogy találjak végre egy normális lányt, aki nem a pénzemet akarja, hanem engem megismerni, akivel lehet jókat beszélgetni, akivel megértjük egymást, akivel egy hullámhosszon vagyok. Totálisan hidegen hagy, hogy milyen anyagi helyzete van a lánynak, engem nem érdekel a pénz. Szóval adj neki egy esélyt! Hátha ő is ilyen.
2016. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fru_ ***** válasza:

Pillanatnyilag ő tapad rád.... szóval nem látom, miféle sorba állnál.

"első randi invitálása is egy olyan ötlet, ami az ő anyagi helyzetét fitogtató dolognak tűnik.." - mert olyan jhelyre hívott, vagy miért?

Ne parázz előre!

2016. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!