Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan van az, hogy akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van az, hogy akik magyarázzák a csajozást, azoknak könnyen ment?

Figyelt kérdés

Vegyük egy embert, aki sokáig nagyon nem kellett a nőknek, de utána elkezdett csajozni és nagyon hamar kézzelfogható eredményei lettek. Ugy értem, hogy teljesen vállalható nőkkel szexelt bulikból, társkeresőkről.


Én is hasonlóképpen küszködtem a nők terén, és én is odatettem magam, mentem és csináltam, hogy legyen nemi életem, de nekem nem jöttek az eredmények, csak sokkal nagyobb kinlódások árán.


Ugy kell érteni, hogy amig az illetőnek mondjuk 1 honapon belül már lett partnere szexre, addig nekem ehhez kellett mondjuk fél év!


És ugyanezt lehetne mondjuk elmondani a pénzkeresés terén. Mondjuk elöadja a csávokám, hogy ő milyen szegény volt, de aztán csinált valami vállalkozást és az átlag jövedelmet biztosító megrendelései már az első pillanatoktól kezdve jöttek. Aztán utána pár év mulva már milliomos lett a dologból.


Ezzel szemben a legtöbb ember meg elkezdi ugyancsak a vállalkozást aztán kereken NULLA forint bevétele van nagoyn sok idő után is, nincs az, hogy az első héten beesik a havi átlag keresetnek megfelelő nyereség.


És persze az ilyen ún "sikeres" emberek magyarázzák, hogy milyen nehéz az élet.


Egyikük sem küszködött a nőkért éveket, sem a pénzért, mégis ugy adják elő, mintha ők mennyire hősiesek lennének, hogy elviselték azt a sok kínt a siker érdekében?


MILYEN KÍNT IS? Hogy 26 éves korodig kerültek a nők mert nem mertél megszólalni meg bénán öltöztél fel? De EGYÉBKÉNT jól néztél ki? És emiatt ezt a két egyszerű akadályt felszámolva már jöttek a nők?


MEG MIFÉLE KÍNT is? Hogy 26 éves korodig többféle munkahelyed volt, amikben éppen megkerested a kis pénzedet, tudtál venni kocsit, meg tudtál lenni (ugye más is dolgozik, mégis nehezen él meg)...aztán utána a vállalkozással milliós lett a havi jövedelmed?


Képzeljétek én sokkal több mindent megtettem pl a nők miatt, mégsem lettek szép nőim sosem, max átlagosak. Mert ugye én nem születtem jóképűnek. Ha egy jóképű csak a feleannyit megteszi, amit én, már jönnek a jó nők.


De nekem így még az átlagosak is csak esetlegesen.


2016. júl. 22. 13:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog, hogy ha egy sikeres ember minél jobban sulykolja a másik emberbe, hogy mit hogyan kéne tennie, az általában félrevezetés. Aki sikeres, aki tudja, mit hogy kell csinálni, az nem bizonygatja úton-útfélen, hogy ő miket tett érte, nem okítja a többi embert, mert nincs szüksége arra, hogy ez által visszajelzéseket kapjon. Hiszen a legtöbb ember azért csinál valamit, hogy valamiféle pozitív visszajelzést kapjon. Nem tudom, érted-e, amit mondani akarok. Aki tudja, csinálja, aki nem tudja, tanítja. Ez a mondás kb. elárul mindent. Másrészről azt mondják, nulláról lehetsz sikeres. Hogyan? Mondjuk van 0 forintod, 0 kapcsolati tőkéd, 0 támogatásod, akkor mégis hogy? Általában egy-egy ilyen sikeres ember mögött ott áll egy gazdagabb vagy befolyásosabb rokon, barát, támogató, szülő. Nagyon-nagyon kevés az, aki tényleg a semmiből, a szarból egyedül várat tud építeni.

Ez olyan, hogy mindenki a maga sorsa kovácsa, mondják. Aha, csak nem mindegy, ki milyen alapanyagot kap a kovácsoláshoz...:)

Másrészről szerintem az nem siker, ha valaki lefekszik egy rakás nővel, mivel azok amúgy is könnyen kaphatóak egy Screwdriverért a bulikban. Tehát, mit fejlődik általa? Nem emberi oldalon feljődik, max testiségben lesz tapasztaltabb.

2016. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

hát ha te azt mondod, hogy az rendben van, hogy a kutyának sem kellesz, akkor OK


de nekem valahogy nem volt jó érzés, hogy mindenki szexelHET csak én nem. És a legtöbb embernek ez nem munka, csak velejárója az életének és az adottságainak.


Nekem küszködni kellett.


egyébként nagyon érdekes, hogy az önálló gazdag embereket ugy magyarázza a többség, hogy BIIIIZTOS gazdagságot örökölt és hasonlók.


Persze nőzésben ha valki azt mondja, hogy BEZZEG NEKI KÖNNYÜ MERT JÓKÉPÜ, akkor meg jön a mantra, hogy NEM A KÜLSŐ SZÁMIT


tehát ami az egyiknél meggyözödés az a másiknál leszólás?

2016. júl. 22. 14:27
 13/25 anonim ***** válasza:

Nem magamról írtam. Attól nem vagy te kevesebb senkinél, ha nem dugtál meg az évek során 50 nőt. Nem ebben méretik a siker szerintem. Pont, hogy inkább abban, ha képes vagy megtartani egy nőt évekig, és boldog lenni vele, ha már eben a kontextusban beszélünk a sikerről. De szerintem aki erre alapozza a sikeresség fogalmát, hogy dug-e nőkkel vagy sem, annak elég szegényes a lelkivilága. Az életben sokkal fontosabb dolgok is vannak, mint az, hogy te most kúrsz-e vagy sem. Az csak emberi szükséglet, persze csodás dolog, de ez csak azt jelenti, hogy tökéletesen elveszik valaki az érzékkielégítés világában, a szenvedély kötőerejében...

Másrészről honnan tudod, hogy aki szexel össze-vissza, az sikeresnek érzi magát, vagy boldognak? Ez csak a felszín, ott inkább sokkal nagyobb gondok vannak mentálisan, lelkileg, mert ebben érzi a sikerességét, kompenzál.

Mint írtam, vannak önálló gazdagok, akik a semmiből lettek azok, de ők nem is fogják az orrodra kötni, meg nincsenek bestseller könyvírási törekvéseik. Nézd meg Coelhot. Egy drogos újságíró volt, dalszerző anno. Felkarolták a gazdag zsidók, és csináltak belőle marketinggel egy híres írót, miközben mondjuk Gabriel Garcia Marquez 2x jobb író, mégsem istenítik úgy a világban, mint előbbit. Sok múlik a kapcsolati tőkén, támogatókon, hidd el. Na de nem akarok elkanyarodni.

De, igenis számít a külső is, de nem minden. Azért írtam, hogy ne ilyen felszínes dugásokra menj rá, mert ott a legfontosabb a külső, a nők hatalmas elvárásokat támasztanak ilyen jellegű kapcsolatoknál. De neked ez kell? Nem. Nem kell ahhoz Channing Tatumnak lenned, hogy legyen egy értelmes, csinos barátnőd. Csak kicsit függetlenítsd magad a többi ember helyzetétől, ne hozzájuk mérd magad, hanem önmagadért tegyél, ne mások elismerésének kivívásáért!

2016. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

de azért gondoljuk végig még egyszer:


jobb az, hogy szép nőkkel kefélhet az ember, aztán majd ha lesz egy nagyon alkalmas nő, akkor együtt marad vele?


Vagy jobb az, hogy egyből megtalálja a tökéletes nőt? :D Ami egyébként elég valószinütlen, mármint hogy az emberek nagy része hamar megtalálja a párját...igen, itt arra akarok kilyukadni, hogy a legtöbb párkapcsolat nem valami fényes, csak ugye egymásra utaltság miatt küszködve benne maradnak az emberek.


És jobb e az, hogy van egy 8-4ig munkád ami még járulékosan elvesz plusz időket is (utazás), vagy jobb e az, hogy nem kell munkába járnod és pénzed is van?


Lenne aki azt választaná, hogy termelje valakinek a hasznot, de ő maga nagyon csekély részt kap belőle? Meg jobb esetben üres igéreteket?

2016. júl. 22. 14:42
 15/25 anonim ***** válasza:
Tudod, szokták mondani, hogy kövesd az álmaidat, mert ha nem teszed, akkor majd valaki felbérel, hogy segíts az ő álmainak az építésében.
2016. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
igen, ez szerintem egy nap tizezerszer kiirja valaki facebookon magyarországról utána meg elbattyog a teszkóba polcokat feltölteni sok ezredik alkalommal is
2016. júl. 22. 14:49
 17/25 anonim ***** válasza:

"Én speciel jelentkeztem vagy 100 helyre, mire lett munkám, amivel természetesen jó gagyi."


Azért mert te megvárod míg kiválasztanak. A magánzók kockázatot vállalnak, és ez az amit nagyjából a többség nem szeret.

Csak a sok pénzt.

Viszont, ha sok pénzed van, akkor nagyobb a felelősséged is, meg hát tudni is kell a pénzzel bánni.

2016. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
nekem nem sok pénz kellene, hanem sok idő
2016. júl. 22. 15:10
 19/25 anonim ***** válasza:
Mindenre van magyarázatod :D Nem unod még?
2016. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én csak az emberekre reflektálok...és ebben a témában szerintem ők adagoltak be több kifogást, hogy miért érdemes inkább munkahelyből megélni
2016. júl. 22. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!