Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még férfi aki alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még férfi aki alacsony energiaszinttel küszködik? Hogyan sikerült megoldania a csajozást?

Figyelt kérdés
Egész pontosan úgy értem, hogy hamar kifárad, gyengének érzi magát, a hangja erőtlen, elcsukló, és alig várja, hogy lefeküdhessen aludni. Nem orvosi probléma okozza, hisz világ életemben ilyen voltam. Nem tudok olyan energiákkal pörögni mint más fiatalok, valahogy egy nap csak egy valamihez van energiám, utána már pihennem kell.
2016. ápr. 20. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, nekem kevés a vas a véremben, nem gondoltam, hogy ez probléma lehet, miből gondolod ,hogy ez a baj?
2016. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én nőként vagyok így. Vas, C-vitamin, koffein, ginzeng, semmi nem változtat ezen.

Én is néha azon gondolkodok, hogy mégis hogyan pasizzak, ha néha napokig sincs kedvem kimozdulni. :(

2016. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak korszakaim vannak. Van, amikor egész nap csak feküdnék és semmi erőm, ha van is, este már befekszek az ágyba, mint hulla a koporsóba... máskor meg 12 óra munka után sem lehet lelőni. Nekem függ az időjárástól a hangulatom, na meg hogy mik érnek az életben :)
2016. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, de elég életképtelennek tűnsz. A kőkorban már rég elkapott volna egy kardfogú tigris. Hiába, Darwinnak van igaza.
2016. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Össze kéne jönnöd #2-vel és akkor jókat szundizhatnátok.
2016. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 A gyerekeik már alva születnének... :D
2016. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Na jó dilisek vagytok...:D

Akik komolyan válaszoltak...hát akkor nagyon úgy fest, hogy ez az egész genetikailag kódolt. Nem értem pld. hogy van a haverjeimnek mindig ugyanolyan, vagy közel ugyanolyan kedve. Nekem nagyon váltakozó. Meg ki sem alszom magam minden éjjel, gyakran fáradtan kelek, hiába, hogy lefekszem időben. Én is szedtem vitaminokat, akkor még rosszabb volt. Viszont a kardió edzés talán egy picit segít a dolgon...

2016. ápr. 20. 20:42
 8/16 A kérdező kommentje:

4-es


Hát szerintem azért nem véletlen, hogy létezem, a természetes kiválasztódás miatt nem hinném, hogy őseim túlélték volna, ha ilyenek lettek volna.

2016. ápr. 20. 20:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig más hangulatom van. Van, amikor kipattanok az ágyból és felásnék egy egész kertet. És van olyan is, amikor "mindenki menjen a k...a anny....ba és azon is túl", na és ha ez van, akkor ne szóljon hozzám senki :D Ha pedig éppen menstruálok, akkor magam sem tudom mi van... valamikor nevetek, másik perben meg eszembe jut egy szomorú 10 éves sztori és elkezdek sírni.... egyik percben aranyos vagyok, utána meg legszívesebben belevágnám a baltát valakibe. Na meg egyszer egy hosszabb túra után folyamatosan, megszakítás nélkül 16 órát aludtam :D
2016. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9


Hát eléggé izgalmas lenne az élet veled nem mondom! :D Igazi kihívás, hogy mikor hogyan reagáljon az ember, és hogy kezeljen. Volt már kapcsolatom hasonló nőkkel, tulajdonképpen elmondhatom, hogy valamiért vonzom az ilyen nőket...kiegyensúlyozott nővel csak a 3-ik randiig jutottam.

2016. ápr. 20. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!