Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még férfi aki alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még férfi aki alacsony energiaszinttel küszködik? Hogyan sikerült megoldania a csajozást?

Figyelt kérdés
Egész pontosan úgy értem, hogy hamar kifárad, gyengének érzi magát, a hangja erőtlen, elcsukló, és alig várja, hogy lefeküdhessen aludni. Nem orvosi probléma okozza, hisz világ életemben ilyen voltam. Nem tudok olyan energiákkal pörögni mint más fiatalok, valahogy egy nap csak egy valamihez van energiám, utána már pihennem kell.
2016. ápr. 20. 18:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ismerem magam, tudom ezt kontrollálni, de persze ehhez az is szükséges, hogy megismerjenek :D A barátom már tudja, hogy mikor "melyik csendben" vagyok. Van az a csend, amikor ne szóljon hozzám és van, amikor babusgatás kell :D De egyébként ezek lehet óráról órára változnak és amikor már érzem, hogy magammal is szóba állok, akkor szólok másokhoz is :D
2016. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok és kikérem magamnak! :D

Egyébként nekem is vannak korszakaim, mikor elfog a tettvágy, főzök, kipucolom a fürdőt csak úgy mert, aztán felseprek, felmosok, ruhát mosok, elmegyek órákra sétálgatni a városba, majd este egy fél könyvet kiolvasok. Van, amikor meg a fürdőbe is rá kell vennem magam, hogy gyerünk, vánszorogjak már ki... A legrosszabb, hogy mindenki lustának tart, pedig 80%-ban tényleg lelkileg és fizikailag is képtelen vagyok megtenni az adott dolgot... És nem hajlandó megérteni senki, mikor pszichológusnál voltam, aki kórházban dolgozik, tehát nem egy csini irodában, hiába magyarázta ezt pl. a saját anyámnak, ilyenkor úgysem tud engem rávenni semmire, nem ér el semmit a noszogatással, max. negatív irányban. Magamnak kell kivergődnöm az adott helyzetből, ha stresszelnek közben, az nem segít. De ha épp nem vagyok a depi határán, akkor se pörgök úgy mint mások, kb. két kávé, és két ginzeng kapszula után vagyok annyira tettrekész, mint más este 9-kor egy átdolgozott kemény nap után.

De ettől még nem keresek ilyen pasit, inkább olyat, aki nem erőltet semmit, nem noszogat, de motivál, és legalább néha kimozdít. Tudjátok, egy igazi energia bomba, plusz igazi édes pofa, akivel egyszerűen muszáj elmenni mindenfele, mert az ember szíve belesajdul, mikor arra gondol mi mindent hagy ki, amit vele csinálhatna... Nem tudom, én párosan jobban működök, a szerelem valahogy mindig ad egy kis plusz löketet, persze még így is átlag szintről beszélünk, de én ilyenkor folyton csinálnék valamit. Az exemnél attól is rosszul voltam, hogy vasárnap délig alszik, mikor együtt csinálhatnánk valamit... Bármit. Na és mikor a haverokkal heti többször járt kocsmába, diszkóba, enni, moziba, kirándulni, akárhova, velem egy évben egyszer nem jött el, hogy igyunk meg valahol valamit. Tudom furán hangzik, de hülyét kapok a magamfajta emberektől párkapcsolatban. Bár azt sem tudom szegény hol akadt rám amilyen vagyok... (Ismerős barátja és munkatársa volt egyébként, tökéletesen emlékszem arra az elátkozott napra :D)

2016. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
.
2016. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Költőnő? ***** válasza:

Állóképesség javítása sporttal. Lassan, fokozatosan kezdve.

Nem biztos h nincs orvosi oka. Sztem a gondolkodás+állóképesség+egészség sokat tudnak javítani a dolgon. Itt az egészséget nem úgy értem, hogy beteg vagy. Lehet vmi hormonális oka is. Az, hogy ez mindig is így volt, nem zárja ki a lehetőségét.

2016. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: írhatnál még erről. mit jelent ez a hormonális ügy? és mit lehet vele kezdeni?
2016. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Költőnő? ***** válasza:
Pl pajzsmirigy által termelt hormonok férfiak esetében is fontosak. De sok dolog okozhatja ezt.
2016. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!