Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan van az, hogy akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van az, hogy akik magyarázzák a csajozást, azoknak könnyen ment?

Figyelt kérdés

Vegyük egy embert, aki sokáig nagyon nem kellett a nőknek, de utána elkezdett csajozni és nagyon hamar kézzelfogható eredményei lettek. Ugy értem, hogy teljesen vállalható nőkkel szexelt bulikból, társkeresőkről.


Én is hasonlóképpen küszködtem a nők terén, és én is odatettem magam, mentem és csináltam, hogy legyen nemi életem, de nekem nem jöttek az eredmények, csak sokkal nagyobb kinlódások árán.


Ugy kell érteni, hogy amig az illetőnek mondjuk 1 honapon belül már lett partnere szexre, addig nekem ehhez kellett mondjuk fél év!


És ugyanezt lehetne mondjuk elmondani a pénzkeresés terén. Mondjuk elöadja a csávokám, hogy ő milyen szegény volt, de aztán csinált valami vállalkozást és az átlag jövedelmet biztosító megrendelései már az első pillanatoktól kezdve jöttek. Aztán utána pár év mulva már milliomos lett a dologból.


Ezzel szemben a legtöbb ember meg elkezdi ugyancsak a vállalkozást aztán kereken NULLA forint bevétele van nagoyn sok idő után is, nincs az, hogy az első héten beesik a havi átlag keresetnek megfelelő nyereség.


És persze az ilyen ún "sikeres" emberek magyarázzák, hogy milyen nehéz az élet.


Egyikük sem küszködött a nőkért éveket, sem a pénzért, mégis ugy adják elő, mintha ők mennyire hősiesek lennének, hogy elviselték azt a sok kínt a siker érdekében?


MILYEN KÍNT IS? Hogy 26 éves korodig kerültek a nők mert nem mertél megszólalni meg bénán öltöztél fel? De EGYÉBKÉNT jól néztél ki? És emiatt ezt a két egyszerű akadályt felszámolva már jöttek a nők?


MEG MIFÉLE KÍNT is? Hogy 26 éves korodig többféle munkahelyed volt, amikben éppen megkerested a kis pénzedet, tudtál venni kocsit, meg tudtál lenni (ugye más is dolgozik, mégis nehezen él meg)...aztán utána a vállalkozással milliós lett a havi jövedelmed?


Képzeljétek én sokkal több mindent megtettem pl a nők miatt, mégsem lettek szép nőim sosem, max átlagosak. Mert ugye én nem születtem jóképűnek. Ha egy jóképű csak a feleannyit megteszi, amit én, már jönnek a jó nők.


De nekem így még az átlagosak is csak esetlegesen.


2016. júl. 22. 13:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Itt nem érvényesül az "aki nem tudja az tanítja" elv.


a pénzmágusok csak azt felejtik elmesélni a sikersztoriban, hogy pl:


- konkurencia megzsarolása

- kettős könyvelés

- konkurencia leveretése a kopaszokkal

- adócsalás

- másokon átgázolás


is mind kellett. Ami a nézők lelkületének túl sok általában. Akineek meg nem az nem ott van hanem épp kartellezik és teszi tönkre a kisebb cégeket "az erősebb kutya" pofázással.

2016. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Az emberek szeretik magukat jobb fényben feltüntetni, gyakran túloznak is. Ezen nem kell meglepődni.


Igen, az élet "kegyetlen". Mindenkinek más lapokat osztott. Nem tudsz mit kezdeni ezzel, bele kell törődnöd. Ha valami nem tetszik neked, azért úgy is tenni fogsz. Ha eléggé akarod, akkor addig teszel érte, míg lesz belőle valami.


Ez most mi akar lenni? Sajnáltatni akarod magadat, hogy éveken át erőlködtél, mire lett nemi életed vagy mi? Nem akarlak megbántani, de mindenki magával foglalkozik, ezért a kutyát nem érdekli, hogy szerinted mennyire kegyetlen és rossz világban élünk.


Amúgy meg ezek az emberek pont abból lesznek milliomosok, hogy eladják az embereknek a nagy "titkot", amiből az ő sikerük jött. Az egész dolog lényege, hogyha akarsz valamit, akkor DOLGOZZ MEG ÉRTE. Ők eléggé megdolgoztak azért, hogy eladhassanak valami kis szar könyvet, amit a nappaliban megírtak és reklámozzák ezt "csajozási kézikönyv", "hogyan legyél gazdag 12 lépésben" féle könyvek gyanánt. A legtöbb ilyen önfejlesztő ember semmi újat nem mond. Lehet tőlük tanulni, de megvenni az "akciós" 19990 Ft-ról 1990 Ft-ra leakciózott szar termékeiket az hülyeség. Ők mások hiszékenységéből gazdagodnak meg. Anno. volt itt egy kommentelő, aki azt írta, hogy Magyarország a tanácsadók országa. Mindenre vannak tanácsadók. Vannak életvezetési tanácsadók, tanácsadók akik segítenek az öltözködésben, stb... Mert egyszerűbb, hogyha más mondja meg, hogy mit tegyünk, mintha magunktól jönnénk rá/határoznánk el magunkat az ügy érdekében.

2016. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

van egy gyerek, aki nagyon gáz volt, de elkezdett csajozni és egy éven belül jöttek is a jó nők.


és ugyanígy a pénzzel, elkezdett egy vállalkozást, ahol nem volt konkurenciája és 1,5 éven belül milliót közelítő átlagos bevétele lett.


Az ilyenek gondolom munkát is nagyon hamar találnának. Én speciel jelentkeztem vagy 100 helyre, mire lett munkám, amivel természetesen jó gagyi.

2016. júl. 22. 13:47
 4/25 Diavolino44 ***** válasza:

Ülj le fiam egyes!


Az baj, meg ha el is kezdenem magyarázni, a dolgokat. Te ugy sem látnal ki abból a dobozból ahova te tetted be magad.

Ezert inkabb azt mondom ha nincs sikered a nőknél próbálkozz a fiúknál amennyit picsogsz biztos találsz egy ket kemeny kezű jobaratot. :D

2016. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

#3


Manapság a piac telített. Új dologgal meg nem éri meg eőjönni, mert a régieknek nem fog tetszeni vagy a kormány rádba*s olyan adót, hogy belegebedsz. Itt a sikersek 80%-a vagy kapásból elfelejt adózni vagy mostmár adózik, de kezdetben elsunnyogta.

2016. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

nőzésben semmi mást nem raktam össze, csak azt, hogy a jó külsejű fiuknak megy a nőzés.


minden más csak mítosz. Nem külsővel csajozni nagyon kis hatékonyságú dolog.


Mert a külsőt INGYEN kapod. A jóképűséget, a sportos alkatot s hasonlókat. TELJESEN INGYEN.


És pusztán ennyi biztosítja, hogy legyen nő (szépek).


Mégis magyarázzák, hogy a nőzés máshogy is lehet.


NEM LEHET. Vagyis lehet, csak az önszopatás.

2016. júl. 22. 13:50
 7/25 Diavolino44 ***** válasza:

De érdekes ki mivel érvel, a témában. En egyet tudok, amit csinálok abba jo vagyok. Leépítések voltak a cégnél ahol dolgoztam, megtaláltak engem is. Megszűnt a munkaköröm. Mondom jo, ha azt akarjátok maradjak ezt es ezt tegyetek meg. Fel napba kerult elintézni nekik, de megcsinálták. Miert mert megérte nekik. Mivel a hozzáállasom a dolgokhoz olyan mint 10 000 bol egynek. Az új hely ahol dolgozok kezd egyre tobb pénzt csinálni.


Ha van egy problémád. Tegyük fel hogy nem jo lapokat kaptál. Pl ronda vagy. Akkor keress olyan embert aki hasonlo környezetből indult mint te, es sikeres lett a csajoknal. De mint mar írtam akik itt picsognak max közepes csajuk lesz..

2016. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nincs olyan ember, aki hasonló adottságokkal indult mint én és sikeres lett.
2016. júl. 22. 14:05
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez azért szerintem így nem teljesen kerek.

Igazad van abban,hogy tényleg van olyan,hogy a srácnak elég sokszor ha lefogy, kicsit rágyúr, szemüveget lecseréli , vagy előnyös frizurát vágat, mert alapból jók az adottságai és már nem igazán kell tepernie a lányok után.

Szerintem a csajozásban sem elég a külső. Rendkívül fontos, "hogy adod el magad", vagyis a stílus és a kommunikációs készséged, az ön és emberismereted.


És így látatlanban megmondom neked, h ezek a fiúk évekig képezték magukat, sokat fektettek be abba, hogy megismerjék, kiismerjék a nőket és fejlesszék magukat.

2016. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

én teljes mértékben meg vagyok gyözödve arról, hogy ha nekem is jó külső adottságaim lennének akkor sokkal könyebb lenne minden.


miért kell rögtön azzal jönni, hogy aki jó adottságokkal született az BIZTOSAN idióta?


nem kell hülyének nézni az embereket ennyire.


tegyük fel, hogy a jócsávokák átlagos lelkületüek. Máris fényévekkel jobb nekik, mint nekem.


Én is éveket FECCCÖLTEM a nőkbe mégse lett semmivel sem könnyebb a folyamat, ugyanolyan gány nőket kapok meg teperve, mint régen, és a kicsit is vonzóak ugyanugy semmibe néznek mint régen.


Pedig az elmult években nagyon sok dolog történt. De ebben a témában nem számit.

2016. júl. 22. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!