Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok azokról a fiúkról/férfiakról, akik (. )?

Figyelt kérdés
Akik külsőre átlagosak, viszont magabiztosak, határozottak, magas az önbizalmuk és helyén van az önbecsülésük?
2016. júl. 5. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az én vagyok.

F

2016. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Engem is jellemez.


23/F

2016. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már-már annyi magabiztosság gyűjt össze eme kérdés alatt, hogy nem jön rá válasz a célközönségtől. Remélem nem túl nagy kérdés, hogy ne növeljük ezt a levegőben is érezhető magabiztosságot.
2016. júl. 5. 17:03
 4/13 anonim ***** válasza:

A magas önbizalom mit takar? Hogy van önbizalma, tisztában van az értékeivel, de emellett a hibáival is, vagy azt jelenti, hogy el van szállva magától?

Ha magabiztos, határozott, és korrekt a hozzállása saját magához, akkor az tök jó. Se a túl alacsony, se a túl magas önbizalom nem túl kellemes.

Külsőre átlagos, hááát az meg attól függ. Mikor megismertem a párom, akkor azt mondtam rá, hogy átlagos, és nem az én esetem. Aztán összejöttünk, most meg a világ legjobb pasijának látom, szóval az "átlagos" külső teljesen jó.

22L

2016. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves #3-as, önbizalom alatt a valódi önbizalmat értem, ami egyfajta meggyőződés a saját képességeinkkel kapcsolatban. Minél nagyobb az önbizalmam, annál inkább képes vagyok nagyobb dolgokba belevágni, mert hiszem, hogy képes vagyok rá. Tehát ez alapján nem hiszem, hogy lehetne túl sok az önbizalomból, ugyanis vannak korlátaink és, hogyha elérjük ezeket a korlátokat, hogyha kihozzuk magunkból a maximumot és tisztában vagyunk vele, hogy mire vagyunk képesek, akkor azt mondanám, hogy az önbizalmunk a csúcson van. Valódi önbizalom esetén nem tudom elképzelni, hogy hogyan lehet a ló túloldalára átesni. :)
2016. júl. 5. 17:34
 6/13 A kérdező kommentje:
Oh, ekkora failt. #4-est akartam írni. :D Nem beszélgetek magammal.
2016. júl. 5. 17:34
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ebben igazad van, csak sok emberben ez durva önimádatba csap át, és jobbnak hiszik magukat másoknál, na ez nagyon taszító. Amit te írsz, az tök jó :)

Amúgy semmi gond, technikailag a 3. válaszoló voltam :D

2016. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Személy szerint az "önimádatot" sem tartom feltétlenül rossz dolognak, bár ha definiálnom kéne ezt a szót, akkor nem venném bele a felsőbbrendűség érzését és inkább azonosítom az önmagunk felé érzett szeretettel. Nagyon sokan nem képesek szeretni magukat és ez nem jó szerintem.
2016. júl. 5. 17:41
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Jó nekik :D
2016. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vonzó tud lenni.

Még fel küis néznék egy ilyen pasira. Hamar szerelmbee esnk tőle

2016. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!