Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mi volt? Mit gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? Mit gondoljak erről, és mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap este voltam haverom születésnapján, kocsival mentem mivel nem szeretek piálni, és így gyorsabb volt. Egész jó volt a buli, zene minden de nem gondoltam hogy nem emiatt fogok emlékezni erre az estére. Ott volt egy igen szép lány is (mondjuk nem csak egy :D) akit eddig csak látásból ismertem, sose beszéltünk, de haverom ismeri és meghívta. A fontosabb dolog hogy a lánynak tudomásom szerint van barátja, de ő nem volt ott. Éjfél előtt elkezdtek szállingózni az emberek haza, mondta a lány is haveromnak hogy menne de nem mer mert ivott 1-2 sört vagy hasonlót (nem volt részeg meg semmi, még spicces se, de autót már nem vezethetett nyilván), ezért a rendőrök elkapnák akkor vége meg balestezni sem akart, valamint nem akart tömegközlekedéssel menni, mert egyrészt a kocsija ott volt (úgy látszik ő sem tervezett inni, legalábbis abból hogy nem mert vele hazamenni ezt vonom le), másrészt több mint egy óra lett volna neki hazajutni mert ritkán járt már a busz. Ezt teljesen véletlenül hallottam meg, épp a mosogatnivalót vittem ki, ha már ott voltam megkérdeztem hol lakik és felajánlottam hogy hazaviszem. Nem nagyon vonakodott, láthatóan örült neki, haverom mondta hogy majd kocsiért visszajön, udvaron maradhatott. Elindultam vele hazafele, elég csendesen voltunk, zene szólt csak, meg egyszer megkérdezte hogy egy cigit elszívhat-e, mondtam ha lehúzza az ablakot, de több nem nagyon volt. Aztán mikor hazaértem vele, gyorsan mondtam egy jóéjszakát illedelmességből, de ezután ami jött arra nem számítottam, már épp léptem volna a gázra meg vettem feljebb a rádiót (jó kis rockmuzsika ment benne), de a lány várt egy pillanatig, majd szó nélkül szájon csókolt, de úgy istenigazából. Legalább 6-8 másodperc volt, ezután mondta hogy neked is, köszönöm a fuvart és kiszállt. Na hogy ezután hazafele majdnem 4-szer mentem árokba vagy fának gondolom érthető. Nem tudtam mit gondoljak, érezzek, hova tegyem ezt, nagyon jó volt, de akkor is, elvileg van barátja (nekem nincs senkim), meg most ez honnan, még ha én csináltam volna... Vélemények, tanácsok, mit tegyek stb?


Bocsi ha hosszú voltam.


2016. júl. 4. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél,ne is szállj el. Ilyenkor szokott az következni,hogy a pasi hajt ezerrel,a csaj meg nem győzi szarrá alázni,hogy szálljon le róla,és vagy letagadja,vagy valami orbitális nagy baromsággal kimagyarázza a történteket. A nők imádják ha bolondulnak értük a pasik,Minnél tilöbb annál jobb,és ezért bármit meg is tesznek.
2016. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát hajszolni nem hajszolnám de azért megkérdezném tőle hogy ez mi volt. Aztán ha mondja h felejtsd el vagy valami mert párja van akkor megérteném.
2016. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki születésnapos volt mennyire jó baràtod?? Ha annyira...intéztess vele egy véletlen talàlkozót ahol a làny józan derüljön ki lessz.. Ja de ha a làny ilyen félresmàrolós nem nagyon kellene veled is megteszi.
2016. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A lányt szinte semennyire ismerem, így nem tudom mennyire félresmárolós, akinél voltunk viszont haverom, őt ismerem, de vele nem akartam erről beszélni, négyszemközt igazából senkivel. Ide is csak az anonimitás miatt írtam ki, hátha valaki meg tudja magyarázni vagy tud segíteni valamiben.
2016. aug. 5. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos ő igy köszön meg valamit. Cigizni meg kellett volna àllni hàtha màst szív..:))
2016. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez de kegyetlen volt. :D
2016. aug. 5. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!