Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit gondoljak erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondoljak erről?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt a vonaton utaztam hazafelé. Leültem egy helyre és a másik oldalt ült egy szép, csinos lány. Utánna felszállt a vonatra egy csoport 3-4 kisgyerekkel és 2 felnőttel! A lány mellett is volt még hely és mellettem is. Én átültem a lányhoz h a csoport egy helyen legyen. Utánna kérdeztem a lányt h meddig megy utánna Ő is kérdezte h én meddig megyek. Mondta a lány h hová megy én meg mondtam neki h "vhogy éreztem h addig mész"! Megkérdezte h honnan érzem ezt. Én meg mondtam neki h "Te véletlenül nem a ... vagy? Mondta h Őt nem úgy hívják. Én meg mondtam neki h "tökre hasonlítassz rá"! Utánna beszélgettünk erről arról nem nagy dolgokról (szoval nem volt síri csend). Utánna elkezdett kotorászni a táskájába mondta is h eltört a csokim. Elkezdett rágózni kérdezte tőlem h kész rágót? Utánna mondta h megy a barátjához és megy sportolni. De miest közeledett az én leszállóm (hamarább szálltam le mint Ő) mondta h "még van 2 perced h megtudd a nevem - mosolyogva mondta"! Sztetek mit gondoljak erről? A válaszokat előre is köszönöm! :)Bocsi a sok uncsi szövegért! :)
2013. okt. 30. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

ribi!!!


ha van barátja minek flörtöl más fiúkkal, hány éves volt...15?

2013. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szimpi voltál neki gondolom, ha kedvesen elbeszélgetett veled. Esetleg felveheted vele a kapcsolatot, ha szeretnéd. De ha a barátját akarod kitúrni, akkor inkább hagyd :)
2013. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kb 17-19 közötti volt!
2013. okt. 30. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:

"Elkezdett rágózni kérdezte tőlem h kész rágót?"

Büdös volt a lehelleted... el kellett volna fogadnod! :D


És még így is azt akarta, hogy tudd ki ő... :)

2013. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 frászt volt büdös a szám!!! hát felvettem facere és visszaigazolt csak most nézem h van neki egy majdnem 3 éves párkapcsolata! :(
2013. okt. 31. 09:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddig is tudtad hogy van pasija, nem igaz? Szóval ha csajozni akarsz, eleve nem vele kellene...
2013. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!