Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi fog történni, most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog történni, most mit gondoljak erről az adott helyzetről? Segítséég!

Figyelt kérdés

A srácnak van barátnője, egy pár hete kezdtünk ismerkedni, és flörtölésbe ment át a dolog. Véleményem szerint nem viccből írta ezeket a dolgokat, de nem is igazán értem, hogy ha van barátnője miért teszünk úgy mintha nem lenne?

Sose esett még róla szó se. Most lesz pénteken egy buli, ott leszünk mindketten, és azt mondta, majd felkér táncolni ilyenek.. a barátnője is ott lesz.. akkor ezt hogy gondolta? nekem meg tetszik.. de tudom,hogy így nem szabad. Ez tök gáz így..

Na és akkor hozzá is tenném,hogy meg volt a buli, és találkoztunk, és brutálisan jól éreztük magunk, beszélgettünk, táncoltunk órákon át, aztán hazakísért,de semmi az égvilágon nem történt (aminek nagyon örülök,mert látszik hogy nem akarja megcsalni a barátnőjét) de viszont tényleg olyan jól elvoltunk, hogy most mit gondoljak, ennek lesz folytatása, vagy meddig játsszuk még ezt.. még mindig egy szó sem esett a barátnőjéről, kb olyan az egész szituáció, mintha már minden adott lenne,hogy összejöjjünk, kivéve ezt a dolgot. áááá.. nekem meg a tegnapiak alapján úgy jött le,hogy igenis nagyon érdeklem, nekem meg még jobban tetszik...

mi lesz most? 18/L 18/F


2011. máj. 14. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most jött el az a pillanat, hogy egyenesen rákérdezzél a párkapcsolatára. Ha annak vége, akkor sok sikert! Ha nincs, akkor inkább most felejtsd el, mint belebonyolódj egy zűrös kapcsolatba.
2011. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Girlnextdor ***** válasza:
az elsonek hsz-nek igaza van, meg milyen az mar, hogy ott a baratnoje es veled tancol orakon at meg haza kiser.En nem vagyok hisztis de ha az en baratom csinalt volna hasonlot ugy kivagtam volna a vezerbalhet, hogy a haja is leeg. Orulok, hogy vannak meg ilyen lanyok akik tiszteletben tartanak egy parkapcsolatot. Azert meg, hogy megtetszett a srac ugye te nem vagy hibas. De soha nem szabad elfelejteni azzal, ha bele baszol egy kapcsolatba nagyon sokat arthatsz. 1te leszel a szemet k@@va 2 a masik lany szivet osszetoritek 3 ha veled megcsalja a jelenlegit akkor szerinted ha ugy adja a sors veled nem jatsza majd el ugyanezt?
2011. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elnézést, azt elfelejtettem leírni, hogy a barátnő végül nem volt ott, kirándulni volt vagy micsoda..
2011. máj. 14. 14:39
 4/6 A kérdező kommentje:
igen igen, én is ezen a véleményem vagyok. ezért is írtam,hogy örülök hogy semmi nem történt, és nem is akarom hogy történjen, amíg nem lesz szabad, ez persze rajta áll,tehát ha többet akar,gondolom dönteni fog.. aztán majd elválik. köszönöm a válaszokat!!
2011. máj. 14. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
A legtisztább az ha meg beszéled vele ezt a dolgot, tiszta vizet kell önteni a pohárba,hogy akkor most mi is van és mi lesz! sok sikert! 20/L
2011. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát hm, szakított a barátnővel.. szóval így akkor elég levágó lett a helyzet, de mindenesetre ismerkedünk tovább, nem akarok beleugrani semmi meggondolatba, meg gondolom ő se akar egyikből a másikba...

köszönöm a válaszokat! :)

2011. máj. 19. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!