Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: kicsit több, mint egy éve vagyok együtt barátommal, én elváltam, van két gyermekem, ő egyedülálló. Nagy általánosságban jól működik a kapcsolatunk, most viszont történt pár furcsaság. Tervezgettük, hogy nemsokára, ha lesz egy kis plusz pénzem, elmegyünk valahová lazulni, egy kis szauna, masszázs, ilyenek. Már nagyon vártam, hogy végre kettesben éljünk át egy ilyen élményt. Nos, párom tegnap elment az egyik haverjával szaunázni. Egy kicsit elgondolkodtam, hogy miért pont oda mentek...

Nemrégiben volt még egy eset, megbeszéltük, hogy szombat délután, ha lesz kire hagynom a manókat, elmegyünk egy kiadósat sétálni az erdőbe. Nos, aznap csak délután jelentkezett, mert addig aludt. :) Én meg vártam, mikor jelentkezik...

Kiderült, hogy reggel az F1-futamra felkelt, aztán visszaaludt. Próbáltam neki elmagyarázni, hogy ez nekem miért esett rosszul, de rámsütötte, hogy hisztis vagyok. Most nem merek neki szólni, hogy kicsit rosszul esik, hogy a velem tervezett programot megcsinálta a haverjával. Szerintetek mit kéne tennem? Akár még el is hívhatott volna, talán ennyi költségbe nem hal bele...


2009. okt. 30. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
bunkó paraszt, ne is foglalkozz vele, megunt, egyébként a gyerekeiddel jól kijön?
2009. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Téynleg hisztis vagy.. miért ne szervezhetne programot a haverjával? Ki vagy te,hogy ott kell lenned és még fizesse is ki? /Nem az összeg miatt/.

Ne akard kisajátítani, sem irányítani mert rossz vége lesz, aztán 2 gyerekkel megint egyedül maradsz.

2009. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A pasik ilyenek. kell némi szabadság nekik.

Mi nők hajlamosak vagyunk túlreagálni dolgokat, persze elhiszem hogy rosszul esett, nekem is rosszul esett volna.

Ennek ellenére azt mondom, egyenlőre no para, de azért figyeld a jeleket. ;)

2009. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Pedig, valahogyan szóba kellene hoznod neki és megbeszélnetek a dolgot. Vagy találj ki megint vmi jó programot, és mond meg neki, hogy legyen szíves tegye magát szabaddá akkorra, és vegye komolyan. Vagy ellenkező esetben te is elmész a barátnőiddel ide meg oda, helyette. Értesd meg vele, hogy te vele akarsz lenni és nem mással, vele áténi jó dolgokat, hogy legyen közös élményeitek.

2009. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: heti egyszer közös kártyázást tartanak a haverjaival, és nekem nem konkrétan az a bajom, hogy elment valahova. Csak az, hogy épp egy olyan programot szerveztek, amit én szerettem volna vele. Amúgy ő nagyon fél attól, hogy ki akarják használni, volt egy kapcsolata régebben, ahol a lány elég csúnyán visszaélt a bizalmával. Épp ezért nem szoktam tőle elfogadni semmit szinte. Gyerekekkel jól kijön, amúgy rendes pasi. Azt, hogy meghívhatott volna, természetesen úgy értettem, hogy később visszaadom neki. :)
2009. okt. 30. 12:01
 6/10 anonim ***** válasza:

1., Miből gondolod, hogy nem azért ment el a haverjával szaunázni, hogy "felmérje a terepet" és kiválasszon egy jó helyet ahova majd EGYÜTT el tudtok menni?!

2., Megbeszéltétek (én inkább arra gyanakszom, hogy megemlítetted neki, amit egy pasi simán bólogatással kísérve elenged a füle mellett), hogy elmentek sétálni. Délután jelentkezett is. Annyit kellett volna neki mondani a hiszti helyett, hogy "drágám, mikor indulunk az erdőbe?" és meg lett volna oldva.

2009. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Nem tudom, hogy azért ment-e oda, hogy ' felmérje a terepet'. :) Lehet, hogy felmérte, csak másként.


Tudni kell, hogy nem tudok annyira rugalmasan időt szakítani, mint ahogy azt gondolhatod. Épp akkor sikerült a gyerekeket az apjukra hagynom, jobban mondva elment velük valahová. Ez ritkán fordul elő. Meg is mondta, mikor jönnek haza. Sajnos, mivel párom a fél délutánt végigaludta, már csak kb. fél óránk maradt volna sétára. Tudja, hogy mi a helyzet. Mielőtt még belekötnétek, szoktunk négyesben is sétálni természetesen, a kettes ritkán jön össze, és épp akkor erre vágytam volna.

2009. okt. 30. 14:54
 8/10 A kérdező kommentje:
Apropó...a pasik miért is engedik el bólogatva a fülük mellett a fontos dolgokat? :) Ezt fejtsd ki bővebben.
2009. okt. 30. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé úgy tűnik, hogy inkább te vagy oda őérte, mint ő teérted. Nyilván a te problémád az, hogy csak nagyon ritkán tudsz olyan helyzetet teremteni, amikor egyáltalán kettesben tudsz vele lenni, és ezért az ilyen időpontokhoz neki kellene alkalmazkodnia. A tapasztalatom az, hogy ha egy férfi tényleg akar egy nőt, akkor alkalmazkodik. Természetesen vannak olyan időszakok, amikor inkább egyedül akar lenni, de általában igenis lesi, mikor lehet a nővel kettesben, ha ilyen nehéz ezt megoldani.

Te érzed, hogy valóban kötődik-e hozzád, vagy nem. Egy év elég hosszú idő. egyébként az, hogy elment a haverjával szaunázni, az nem gond, az ötlet tetszett neki, ezért ment el, de ez nem jelenti azt, hogy veled nem menne szívesen.


Ha nagyon bizonytalan vagy abban, hogy ő vajon hogy viszonyul hozzád, kérdezd meg. Egyenesen meg kell kérdezni, hogy szerelmes-e beléd, vagy csak jól érzi magát veled, amikor úgy tartja kedve, és elvan veled valameddig. Ha fel vagy készülve minden válaszlehetőségre, akkor kérdezd meg. Meg fogja mondani.


30/N

2009. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert az erdőben sétálás egy pasinak nem fontos.


Legalábbis értsd a fontossági sorrendet:


Forma1et nézni élőben > erdőben sétálás rohadt hidegben.

2009. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!