Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoljak erről a lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről a lányról?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit régebb óta a társaságba tartozik.

Egy bulin ő kezdeményezett, megadta a számát, én pár napra rá, következő hétvégére elhívtam randira. A randit alapos okkal aznap reggel lemondta, és felvetette, hogy inkább máskor kéne találkoznunk. Majd megbeszéltünk még egy randit, egy hétre rá, és azt is lemondta, majd írta, hogy máshol, más körülmények között kellene találkoznunk. Nekem is van büszkeségem, ez egy picit kellemetlenül érintett, de kitartó vagyok és elhívom még egy utolsó randira... Ha pedig beszélek vele mondjuk Viberen, akkor tőmondatokban válaszol csak. Lehetséges, hogy megtörne a "jég" ha végre tényleg rászánná magát a találkára.


2016. ápr. 9. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondold róla azt egészen nyugodtan, hogy nem érdekled, mert így is van. Tőmondatokban válaszol=leszar.
2016. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hanyagolnám a helyedben meg az amit az 1es ír azzal is egyet értek. Ha egy csaj tőmondatokban válaszol akkor nem nagyon érdekled. Sőt ha igazán érdekelsz egy nőt akkor rád fog írni magától stb.

Ez a randi lemondogatás pedig a másik... onnan tudom hogy volt nekem is milliméterre ugyan ilyen kalandom.

2016. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha nem érdekelném, akkor gondolom megmondaná, mivel világosan a tudtára adtam neki, (most mielőtt elhívtam az utolsó randira,) hogy ha állandóan csak húzzuk, halasszuk a dolgot, akkor felesleges ezt erőltetni.
2016. ápr. 9. 18:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd lehet tévedek nyilván de azért nem találkozik veled mert bizonytalan valamiben. Vagy magában vagy benned vagy mindkettőben :D Olyan nincs hogy kétszer előre egy hétre megbeszélt randit le kelljen mondania valakinek, ha belegondolsz kicsit te is belátod szerintem. Két eset van, az egyik h minden fontosabb neki nálad, a másik amit mondtam hogy teljesen bizonytalan nos egyik sem jó nem de ?

Az pedig hogy logikusan mint beszélsz meg vele nem számít mert nőből van és úgy is azt csinálja amit érez...

Na mindegy azért sok sikert.

2016. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Rosszul gondolod, a lányok nem ilyenek. Velem volt olyan, hogy úgy lett vége egy lánnyal, hogy egyszerűen nem írt vissza, de nem mondta meg, hogy nem akarja folytatni. Pedig előtte randiztunk is. Szóval én is voltam ilyen naív, mint te, de ezt gyorsan felejtsd el, mert a nők nem ilyenek.
2016. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem érdemes így reménykedni, azzal meg nem fogsz neki imponálni ha ott heversz a lába előtt. Ha rám hallgatsz akkor eltűnsz és soha többé nem keresed, még így is több esélyed van, hiszen akkor legalább eszébe jut, hogy jé nem ír rám ez s tökellütött és talán még el is kezded érdekelni. Persze az is lehet, hogy továbbra is le fog szarni, de akkor hagyni kell. Ez az a dolog amit nem érdemes erőltetni.
2016. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felesleges többet foglalkoznod vele.
2016. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne csinálj magadból hülyét!

Írd meg neki, hogy meggondoltad magad és hagyjátok az egészet a francba.

2016. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem, ne írj neki semmit.
2016. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazatok volt, tényleg nem lett belőle semmi :)
2016. jún. 5. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!