Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoljak arról a lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak arról a lányról, aki msn beszélgetés közben, köszönés nélkül egyszerűen kilép?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lefagyott a gépe, vagy tuskó.
2010. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
semmi sem biztos
2010. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én a helyedben visszaolvasnám nem bántottam-e meg valamivel. Ha nem akkor sem gondolnék a legrosszabbra, talán csak áramszünet, internetkimaradás... bármi megeshet. Ha visszalép vagy ha legközelebb találkoztok kérdezd meg tőle.
2010. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
persze ha rendszeresen csinálja, akkor szerintem csak unja a beszélgetést.
2010. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, van mikor tök jól el lehet vele beszélgetni, néha meg azt érzem, hogy a terhére vagyok.

Visszaolvastam, nem mondtam semmi olyat, amivel megbánthattam volna.

Ő sosem ír rám, és azt hiszem már én sem fogok rá írni, nem akarok én erőszakkal beszélgetni senkivel sem.......

2010. ápr. 13. 12:48
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem is szokott h állandóan kidob az msn és alig akar vissza engedni vmikor vissza se enged..

és mindig olyankor amikor pont a legfontosabb emberrek beszéke de persze ezt ő nem tudja h az msn szarakodik.

és mindig a legrosszabra gondol és megharagszik...


jahh és íme egy kérdés: és én mit gondoljak ha egy srác lép le köszönés nélkül csak ugy? pedig azt mondja így szeret így szeret egyszer csak kilép?!:|

2010. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
tuskó aki köszönés nélkül ír..ha lefagy a gépe,akkor meg pár perc múlva úgyis visszalép..ha nem ír,hát nem ír..
2010. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugi :)

Ilyenkor nem kell a legrosszabbra gondolni. Lehet elment a mosdóba, eszik, lefagyott a gépe, dobta az msn, piszkálja a tesója stb. és hasolnók. Ha te úgy érzed nem bántottad meg. Akkor bizonyára így van. Ha meg rendszeresen teszi akkor kérdezd meg miért.

2010. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ milyen helyzetben,mert ha pl már órák óta volt az utolsó üzenet, lehet kellemetlen lenne neki elköszönni, azok után hogy régóta egy szót se írt... Amúgy más esetekben bunkó, érdektelen, vagy sürgős dolga van.
2010. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

leeht,h elment a net, ledobta az msn..nekem si sokszor volt ilyen és sokan rossz néven vették :(

de leeht,h egyszerűen csak bunkó

2010. ápr. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!