Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagos pasiként van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos pasiként van értelme strandon ismerkedni nőkkel?

Figyelt kérdés

Mindenki számára ismert tény, hogy nyáron strandon a kidolgozott testű, és/vagy nagyon jóképű, és/vagy külföldi pasik érvényesülnek a magyar nőknél.


De ha egyik sem vagyok, akkor ássam el magam?


2016. jún. 25. 10:57
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Átlagosként szerintem sehol sem érdemes.
2016. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
5%

Már nem azért,de miért is kellene hogy a nök fogadják ha próbálkozik nála a pasi.Én jelen pillanatban biztos h lekoppintanák akármilyen pasit is mert nem akarok ismerkedni.Mellesleg nem sok jó van benne.Ez nem bunkóság.Hogy ha nyomoréknak vagy egyébnek szólít akkor az elég bunkó,de ha elküld ne legyetek megsértődve.Hány pasi akar ismerkedni azért hogy aztán csak megkettyintsen egy csajt?Aztán még ti hiszitek magatokat szentnek.

Kérdező!Amúgy meg minek vágysz kidolgozott testű,jó nőre mikor magad sem vagy az és a "ducibb"lànyokat meg elutasítod.Vágysz a jó nőre,ez nálad nem tudom hogy elvárás-e.De ha te se vagy olyan mennyi esélyt látsz azok alapján amit én is leírtam.Pihenni mennek oda az emberek.Minek akarsz csesztetni minden lányt?

2016. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
57%
#32: Nem tudok veled nem egyetérteni. Legalább van vér a pucádban őszintén nyilatkozni, s nem félrevezetni a kandúrokat.
2016. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

#32

Egészen pontosan hol írta a kérdező, hogy kidolgozott testű jó nőre vágyik? Jó érzés kavarni a szrt?


Azt pedig szerintem nem te fogod megmondani, hogy ki miért jár oda, te kis kavarógép. Ennyi erővel bármely helységre rá lehet mondani, hogy nem ismerkedni járnak oda az emberek, hanem pihenni/tanulni/dolgozni/edzeni.

2016. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Ott írja,hogy kidolgozott testű nők vannak és hogy azokhoz a jóképű pasik mennek.Aztán meg írta az egyik kommentnél hogy neki nem kell a "dagadt" lány.Szerinted akkor mégis milyenre vágyik?Nem kavarom a szart.De ha valaki nem akar ismerkedni mi a francnak erőltetni meg előítéleteket alkotni.Jó érzés csesztetni minden lányt,aki ha elküld normálisan ez okból,akkor jól leugasd?

Amúgy meg ja.Minden ember egy helyre,étterembe akárhova valamilyen céllal megy.Akár pasizás,akár sport,akár szórakozás.Ezt csak úgy tudod meg ha rástartolsz,de ha nem akar ismerkedni mi a francnak akarnád erőltetni?

2016. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Ha pasizni,ismerkedni akar akkor flörtöl veled.Sok kan próbál valahogyan imponálni a lányoknál.Ez pedig van hogy nagyon idegesítő tud lenni.
2016. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
69%

36. Nem akartam beléd kötni, de tényleg...

Azonban az írásodból azt lehet leszűrni, hogy neked terhes, ha valaki téged akarna.

Szerencsére azonban nem csakis téged akarnak.

Szóval kérdem én, milyen jogon szólod le azt, aki mást akar és nem téged?

A dagadt nő nem ott kezdődik, hogy van rajta 10 kiló, hanem 40. Szerintem egy férfi erre a mértékre gondol dagadtként.

Egy nő viszont 2-3 plusz kilóra, lehet te is.

Mindegy, ez a része csak ízlés kérdése.

A "kan' megnevezés pedig igazán lenéző...

Kb olyan, mint ha nők helyett ribiket írnék.

Pedig nem ártanak neked, max zavarnak.

Különben az, aki hozzád megy, az meg érdemli hogy elküldd csúnyán.

Egy kicsit figyelmesebb férfi látja a nőn messziről, hogy normális, vagy egy rossz indulatú hárpia. Érezhetően te az utóbbiba tartozol.

Ha ezt nem veszi észre valaki már messziről...

2016. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

:D Ez érdekes.Pedig pont hogy nem vagyok egy hárpia.Általában két szemszögből próbálok dolgokat nézni.A "kan" megnevezést én azokra értettem,akik imponálnak a nőknek,mondjuk feszítenek előttük.Egyébként meg hálistennek strandon nem,de máshol már szólítottak le.Nagyon is zavart,hogy annyira nyomulnak.Főleg úgy hogy nincsen kedvem ismerkedni.És még az a jó,hogy nem én vagyok az egyetlen nő a világon.Egyébként meg az nem biztos hogy távolról csak úgy nézéssel meg lehet állapítani,hogy milyen egy lány lelke,belseje.Teljesen nem.Esetleg ha hallod,ahogy beszél,látod amit csinál.De attól független nem látod hogy milyen a jelleme.Ezt honnan tudod?

Mondjuk odamész hogy megismerd,de ha lepattint,akkor vagy elkezded lehordani mindennek,hogy "szemét r**anc" meg hogy "bezzeg ha egy kigyúrt pasi ment volna oda hozzá,azzal elbeszélgetett volna".Mindenki csak ismerkedni akar a strandon vagy mi?Én lemegyek hogy pihenjek egy kicsit és gondolom sok ember így tesz.Aztán az meg piszkosul idegesítő hogy leszólít egy tök ismeretlen srác,meghív egy italra,de ha elutasítod akkor tovább nyomul,a végén meg elküldi a jó édesanyjába(most nem magamról beszélek).Utána jönnek az ítélkezések.Felőlem ismerkedjen nőkkel a strandon nyugodtan.Ezt valóban nem én döntöm el.

2016. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Egyébként én egyáltalán nem személyeskedtem veled kapcsolatban és eléggé korrektül elmondtam a véleményemet is.Úgyhogy nem muszáj személyeskedni.
2016. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok ismét. Akkor jó, hogy nem minden férfiembert szidalmazol...

Az izom feszengetők azt hittem már rég kihaltak.

Az emberek jelleme látszik messziről. Tudod ha kicsit foglalkozol a témával elég hamar tanulhatsz sok mindent.

Eleve a mozgásvilága sokat elárul, a mimikája, ahogy a körülötte levőkkel viselkedik.

Aztán ha esetleg hallod beszélni bármiről, akkor a szóhasználata, hanglejtése, stb. Élőben rengeteg ilyen kis dolog van, amit az ember alapjában észre sem vesz saját magán.

Az emberek ezeket nem rejtik el, hiszen kis dolgok és nincsenek hozzá szokva hogy ezt valaki nézi.

Az oda megyek és nem jön össze dolog ha strandon nem is, de máshol már elő fordult nem is egyszer.

Igazából szerintem(és ez teljesen csak saját vélemény) nem hibáztatható a nő. Pl lehet más az ízlése, arról meg nem tehet.

Vagy én nem voltam elég határozott, vagy stílusban hozzá illő.Mondjuk egy nagyon egyszerű szókincsű, és észjárású ember nem jöhet össze egy értelmesebbel, abból soha nincs szexen kívül semmi.

Szóval alap esetben ha vissza utasítanak akkor az nem a nő hibája.

Miért okolnám? Ha kulturáltan teszi akkor el kell fogadni. Ha kultúra nélkül, az már más. Pl egy átlagos cigány lánnyal nem járnék jól ilyenkor...

Nem, nem mindenki és nem mindig akar ismerkedni. Ha a jövő héten el megyek, akkor pl csak kicsit hűsölni megyek. Ehhez azért kedv is kell, nem csak lehetőség.

Lehet azért szeretnek ott sokan ismerkedni, mert sok látszik belőletek és az ...izgató.

Szerintem bárkit el lehet küldeni válogatott szavakkal is az anyukájába, vagy simán megmondani hogy te nem akarsz senkit magad mellé.

Ebből egy férfi nem fog gondot csinálni. Egy pasi biztos.De ezért jó ugyebár a férfi.

2016. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!