Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagos pasiként van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos pasiként van értelme strandon ismerkedni nőkkel?

Figyelt kérdés

Mindenki számára ismert tény, hogy nyáron strandon a kidolgozott testű, és/vagy nagyon jóképű, és/vagy külföldi pasik érvényesülnek a magyar nőknél.


De ha egyik sem vagyok, akkor ássam el magam?


2016. jún. 25. 10:57
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
57%
Ezért nem ismerkedem strandon, már ha elmegyek nagy ritkán. Nehogy már valami flegma ribi elk.rja az egész napom!
2016. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
57%
Igaz, nem csak strandon, de máshol sem ismerkedek, mert nehogy már egy flegma ribi...tudjátok. :)
2016. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
74%
Hiába pontoztok le, nem fogom a flegma lánykáknak megadni azt az örömöt,hogy belém rúghassanak! :)
2016. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem érdemes ismerkedni, előtte talán szemezzél vele, vagy valami apró kontaktus azért müködjön köztetek. Valami általános kérdéssel, hogy -szoktál ide járni? vagy Ma is nagyon meleg van és szeretem ezt a strandot, Te is? - és ha normálisan válaszol, akkor már lehet beszélgetni és után majd alakulna. Most akarok lejárni a strandokra hogy ott ismerkedjek. Nálam nem a külső a legfontosabb, inkább a benyomás, hogy szimpatikus-e vagy nem a srác. Különben inkább a vékonyabb srácok tetszenek és a nem tul magasak. A kigyurt pasik nem vonzanak.
2016. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Igen szemezni kell vele, aztán látod,hogy visszamosolyog, elkezdesz örülni,hogy lesz valami, de aztán a felismerés, mint egy villám csap beléd: Nem rád, hanem a mögötted olyan 5-6 m-re álló izmos napbarnított latinos beütésű "Rodrigóra" mosolyog. :) Csodás az élet! :)
2016. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kérdező, ne hallgass a hülyeségeimre, próbálj meg ismerkedni,veszíteni valód nincs!
2016. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
84%
#16: Pár éve a kasszánál jártam így. Közeledek a pénztáros kis csaj felé, mosolyog, pirosodik az arca, kicsit ügyetlenkedni kezdett, már majdnem örülni kezdtem, hogy én tetszhetek neki. :D Még jó, hogy hátrafordultam. Egy nálam 20 centivel magasabb, sportos, vállas, izmos, barna bőrű atomkan állt a sorban. Az év égése volt nálam, két napig ki se mozdultam utána a szobámból, csak magamon röhögtem, mint egy hülye, hogy mekkora ostoba vagyok. :D
2016. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Ipkisz! Jártam már én is így nem is egyszer, aztán az agyamhoz kaptam, hogy hogy ehetnék ennyire hülye, majd biztos van olyan nő,aki rám fog mosolyogni.
2016. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
*hogy lehetek
2016. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Ingyen van, szóval ha kedved is van hozzá, mi tart vissza attól, hogy megpróbáld?
2016. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!