Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek kell fizetnie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell fizetnie?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire értetek egyet a videóban elhangzottakkal?


Sok vitát látok erről az oldalon, de szerintem ez egy teljesen jó vélemény, jól megfogalmazva. Ha a nők meg a férfiak is így közelítenék meg a 'problémát' sokkal egyszerűbb lenne, nem? :)



2016. jún. 19. 11:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#9 NA de érted, mit mondjon a férfi a randin? (főleg hogy valószínűleg ugye ő hívta el a csajt....) fizesd te a felét, mert feminizmus van? Vagy randi előtt küldje el a csajnak a fenti videót amolyan jelzésképpen? Veled hogy szokták ezt megtárgyalni? :)
2016. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10

De a pasi azt is elmondja, hogy az első randin is fel kéne ajánlania a nőnek. Tehát ez is benne van.


#11

Velem nem kell megtárgyalni, én tudom ezt magamtól is. :D De ha itt legalább pár nő/pasi észreveszi és magába száll, már akkor megérte kirakni ezt a videót :)

2016. jún. 19. 11:58
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

12-es

Sztem az első randi az nem téma, be kell vállalni. Végső soron a nők a passzívak, szóval ő max arra tud igent mondani, aki odamegy hozzá és mi vagyunk azok, akik "válogatunk", hisz pl. egy dagadt lányt nem fogsz elhívni, de egy helyesebbet igen.

Mondhatjuk, hogy az első randi esetén elfogadható dolog, ha nem ajánl fel semmit a lány, de ha többedik randi is, akkor kutya kötelessége nem csak felajánlani, ha valóban be is szállni. Nem kell feltétlenül számolgatni, összeadni, de ha mondjuk egy mozijegyet a srác fizet, a lány ne engedje, h a kukorica/üdítő is a srácot terhelje. Ez így fair és jóleső is, mert érezni belőle, hogy nem kihasználni akar a lány, hanem partner akar lenni egy férfi-női kapcsolatban.

2016. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%

Én szerintem is így van, hogy a felek egyenrangúak, és nem kell senkinek sem azzal kompenzálnia, hogy ő fizet mindent. Csak ugye ennek mondanak ellent a berögzült, és egyáltalán nem helyes társadalmi normák, hogy "egy férfi legyen udvarias, lovagias " stb. Na de ha a férfi mindent fizetni akar, akkor már övé az alárendelt szerep, ami olyan, mintha mindent megtenne hogy elnyerje a nők kegyeit, és idejét. Ezáltal pont ez az, amitől a férfi esélyei is romlanak. Meg ha a férfi fizet mindig, akkor előbb utóbb megszokás lesz a nő részéről, és már el is fogja várni később. A másik fajta meg aki alapból is elvárja, azokat jobb kerülni, mert csak a pénzre és a kihasználásra mennek.

Egyébként "randit" úgy érdemes szervezni, hogy nem egy randit, csak egy találkozást megbeszélni, ahol mindenki a saját részét fizeti, illetve akár előre is mondani hogy "meg pénz legyen nálad ha beülünk valahova" ilyesmik. Aztán ha tovább megy a dolog, akkor meg úgy lehet célszerű, hogy hol a férfi hol a nő fizet, de nagyjából egyenlő mértékben fizessenek a felek. Tehát nyilván nem az van hogy skót legyen az ember és egy vasat nem költ, de ne is az legyen hogy a férfi mint megad a nőnek amit csak kér, mert azt hiszi hibásan, hogy ezzel tud bármit elérni a nőnél is.

2016. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"De szerintem ha a férfiak így magyaráznák el, hogy miért is kéne felajánlani (ahelyett hogy r-hadék feministák megkaptátok amit akartatok akkor ne sírjatok és fizessetek)"


Számtalanszor pontosan ugyanígy volt / van elmagyarázva - némi energiabefektetéssel ezen az oldalon is megnézhetôek az erre adott zsigeri reakciók...


Itt csak annyi a különbség, hogy itt egy nagyon jó pasi mondja ugyanezt élôben, így lehet, hogy ha ô mondja, akkor hajlandóak legalább belegondolni egy picit, hogy mirôl is dumál ez a szerencsétlen... egy ilyen pasi szájából mindjárt érvnek hat, hogy ha nem látja, hogy egyelô félként kezelik, akkor ô is hagyná a fenébe az adott nôt..


Azért minden tiszteletem a pasinak, hogy csak egy kis felhorkanással képes volt lereagálni a nô kérdését, hogy 4-5 hónap után tényleg elvárnató-e, hogy ô is beszálljon... azért ebbôl látszik, hogy edzésben van, bôven nem ez volt az elsô ilyen hajmeresztô kérdés, amit kapott..

2016. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a nő fogyasszon annyit, amennyit maga is ki tud fizetni és ajánlja is fel, hogy fizeti a saját részét. A férfi ragaszkodhat ahhoz, hogy ő fizessen mindent, ha a neveltetése vagy bármi miatt ezt érzi helyesnek. A későbbi randevúkon már egyéni megbeszélés, előzetes egyeztetés alapján menjenek ezek a dolgok. Szerintem nem kellenek merev szabályok, bárki megszorulhat anyagilag, ne ezen múljon egy-egy barátság, találka vagy kapcsolat.
2016. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!