Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kellene a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene a pasinak fizetnie egy randin?

Figyelt kérdés
Ha két egyenlő fél randizik,akkor miért kellene az egyik félnek fizetnie a másiknak?
2014. ápr. 13. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert ez ilyen, így szokás. Ennek ellenére vannak olyan nők akik szeretik a maguk részét fizetni. Ha azt mondanád hogy fizesse a felét, le is lépne helyből..
2014. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert ilyen a világ.
2014. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem kell.

Csak ha hódítani akarsz...

2014. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Illik felajánlani, hogy fizetsz, a nőnek meg illik visszautasítani.

Ha úgy kezdesz neki egy randinak, hogy "ugye tudod, hogy a saját részed majd te fogod fizetni?", akkor ne csodálkozz, hogy ha abból nem lesz sok minden. Nem azért, mert a lányok elvárják, hogy meghívd őket, hanem mert ez bunkóság.

Hasonló módon ha egy lány túl sokszor meghivatja magát, az se csodálkozzon, ha ott hagyják, egy normális srácnak ez nem oké. Van az a réteg, aki a pénzével udvarol (mert kb. ennyi értéket tud felmutatni), de szerintem egy normális lány nem abból a rétegből válogat.

2014. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként egy lánynak azért illik visszautasítani a meghívást, mert ez is az egyenjogúság része.

Ha valaki elvárja a fizetést, mert "ez így szokás" - akkor vegye tudomásul, hogy a nőnek a férfi mondja meg, hogy mit csinálhat, mert ez is "így szokás".

Ugyanannak a szokásnak a két fele.


Viszont, ha egyenjogúság van, ezt azzal is kifejezik, hogy felesben fizetnek.

2014. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Csoró vagy kérdező? Igy sose lesz csajod, ezeknek csak a pénz számit!
2014. ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem normális csaj alapból nem várja el hogy fizessek neki, és ha már pár randi után azt látom hogy érdeklődik akkor meghívom. De sajnos sokan képesek ezzel visszaélni.
2014. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Mert feminista világban élünk. Az egyenjogúságot csak addig követelik meg a nők, amíg azzal ők járnak jól.
2014. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert a régivágású pasik ezzel akarják rávenni a nőket arra, hogy egy koktél ellenében dugjanak velük!
2014. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés hülyeség ahogy van!


Ha én mondom a haveromnak, hogy "Gyere, meghívlak egy sörre!" Akkor nem azért hívom meg, hogy fizesse ki a sörét, hanem azt én állom! Persze, ha haver ragaszkodna ahhoz, hogy kifizeti a sörét akkor nyilván mondom neki, hogy nem kell, én fizetek. De ilyen nem szokott lenni, hanem a köv. kört ő hozza!


Na de, ha én egy lányt randira hívok akkor azzal számolok, hogy én fizetem és úgy viszek pénzt magammal, mert meghívtam. Ő mondaná nekem, hogy a saját részét fizeti akkor természetesen jelzem neki, hogy nem kell, mert én hívtam meg. (Nyilván nem ezekkel a szavakkal mondom.) Első randin nem étterembe viszem vagy pizzazni, mert az drága és a lány is ez által kerülhet kellemetlen szituba, mert lehet ő úgy tervezte, hogy fizeti magának a dolgokat és valószínűleg le fog beszélni a kajáról. Persze a másik lehetőség, elfogadja a meghívást.


Kérdésedre válaszom: Mert a férfi hívja meg a leendő partnerét és ezért illő fizetni és nem a másiktól elvárni, hogy rendezze a sarát!


Első randin szerintem legyen egy séta egy parkban, sétáló utcán, meg egy üdítőre meghívni. Nyilván annak a sétának legyen célja a pasi fejében, nem kell tudni a lánynak róla. Gondolj bele, ha sétáltok már 1 órája és főleg meleg van akkor azért az ember megszomjazik de ugyan ez amikor hideg van, akkor egy tea, kávé, capucino jól eshet. 2. randin se kell nagy dobra verni a dolgokat akkor is lehet egy séta, de akkor más fele és akkor is lehet inni valamit. Ez a randi nem kerül többe mint 500 ft 2 főnek. Nyilván úgy is beszélgettek és kiderül mi a kedvenc étele a csajnak. pl gyros, ezt általában mindenki szereti 600+600-1200 ft durván plusz egy üdítő ez 1400 ft kb. Itt lehet azt mondja a lány, hogy ezt szeretné ő fizetni, mert ez sokba kerül úgy, hogy nem járnak és az is lehet, hogy nem lesz belőle semmi. De lehet elfogadja a meghívást és jogosan, mert a pasi hívta meg! Ezt most írhatnám reggelig.... de szerintem megírtam a választ!


26F

2014. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!