Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kellene a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene a pasinak fizetnie egy randin?

Figyelt kérdés
Ha két egyenlő fél randizik,akkor miért kellene az egyik félnek fizetnie a másiknak?
2014. ápr. 13. 12:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor illik a pasinak fizetni a randin, ha ő hívta meg a lányt. Én is van, hogy meghívom a barátnőimet vagy pár haveromat valamire akkor azt nyílván én állom.


Az, hogy hogyan áll ehhez a kérdéshez sokat elárul róla, ha pl egy üdítőn is elkezd kukacoskodni, hát annak olyan hatása van (az én szememben), hogy zsugori és önző is. Meg ha meghívsz valakit aztán elvárod, hogy fizesse a részét az elég fura. Nyílván kinek milyenek az anyagi lehetőségei és tisztában vagyok vele, hogy senki nem ............ a pénzt, úgyhogy fel szoktam ajánlani, hogy állom a részem. Volt olyan aki hagyta volt olyan is aki nem ebből sosem csináltam problémát.

2014. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A tradíció és az illem diktálja, hogy a férfi fizessen legalább az első randin, főleg, mert általában a férfi szokta elhívni a nőt és nem fordítva. Én ennek ellenére mint nő, mindig felajánlom, hogy fizetem a részemet, de eddig nem volt még férfi aki ezt elfogadta volna. Nem puszta formalitásból ajánlom fel hanem mert tényleg komolyan gondolom, és mert borzasztó kellemetlenül érezném magam ha szó nélkül fogadnám el a meghívást, az olyan mintha elvárnám, pedig ez nem így van. Ha esetleg úgy alakulna hogy én fizetem a felét nekem az is tök rendben van, nem sértődnék meg rajta utólag, mint egyesek szoktak ilyenkor.
2014. ápr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia 12-es, mit iszol?


És tényleg fizetem ;)

2014. ápr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! 12-es vagyok! Olyan késő este már nem iszom semmit, amúgy a vörösbort szeretem.:D
2014. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!