Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? Irtó ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Irtó ciki volt a helyzet!

Figyelt kérdés
nostahát a problémám az ,hogy nagyon tetszik egy srác.msn-en rentgeteget dumáltunk meg minden..azt hiszem tudja is h tetszik nekem de élőben még sosem találkoztunk. ma azonban suli után éppen jött velem szemben az úton ...ezzel alapjában véve semmi gond nem lenne.. a baj az ,hogy szörnyen rosszul éreztem maga beteg voltam ...a hajam kócos és kusza.. talán mint egy kriptaszökevény:)).így látott meg előszörs igy vajon most minden esélyem elszállt h tetszedjem neki?
2008. szept. 25. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha legközelebb beszéltek,megmondhatod neki viccesen h tök kínosan érezted magad,mert szarul néztél ki sajnos...az őszinteség a legjobb
2008. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a rengeteg duma közben szimpatikusnak, vonzónak talál és megszereti a "belsőd", szerintem a külsőd elég keveset fog neki számítani. Fel a fejjel, nem olyan gáz a helyzet mint gondolod! :)
2008. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem mekkora probléma... Írd ki msnre, h. beteg vagy vagy vmi ilyesmit, ha szerencséd van még be is lép h jobbulást. Aztán legközelebb, ha találkoztok hozd ki magadból a maximumot. Ennyi.
2008. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nők és a hihetetlen problémáik :)
2008. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha egy nőnek nincs problémája , csinál magának.
2008. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
tyű...hát nem tom...baromi kedvesek az először írók...de legyetek már őszinte!!!! a beteg megjelenés egy lánynál max egy év után!!! sztem felejtsd el...ezért sem járnak a lányok betegen suliba!!! meghibbantál?? szüzen fogsz meghalni!!!
2008. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, EZÉRT nem jó MSN-en ismerkedni :D

Egyébként szerintem amúgy ennyitől még nem ábrándul ki valaki belőled..

2008. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lát mégegyszer,amikor tök jól nézel ki,adod a maximumot és sugárzol,akkor nem lehet probléma :) Én átérzem a gondodat,nem úgy,mint az elöttem szólók(tisztelet a kivételnek).

Szerintem ha még beszélsz vele,és fogtok találkozni mégegyszer,akkor nem lesz gond.Jah és a kiírás msn-re nem rossz ötlet.:)

2008. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!