Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én túlzom el? Vagy amúgy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én túlzom el? Vagy amúgy is ciki helyzet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Az igazság az hogy meg ismerkedtem el lánnyal,akivel már 2-3 hete találkozgatunk,egy teljesen véletlen kapcsán a kor különbségekről volt szó!A nagy durranás az volt hogy nem tudta hogy mennyi idős vagyok és vagy 4 évvel fiatalabnak gondolt,miközben én mondtam neki hogy én mennyi idős vagyok,de ő nem emlékezett rá!Na mondom ez marha jó,találkozgat valakivel és nem tudja mennyi idős.....

Ezzel nem is lenne baj de eléggé le volt döbbenve és azt hitte szórakozok vele.Nekem ez nagyon rosszul esett mert én tényleg az igazat mondtam neki ezzel kapcsolatban!

Aztán végül bár mondta hogy ennek ellenére szimpatikus vagyok neki és nem érdekli hogy 4 évvel idősebb vagyok,de amikor ezt megtudta én nem úgy vettem észre!Mintha azóta kicsit másképpen viszonyulna hozzám vagy nem is tudom el mondani,pedig nem játszottam meg magam vagy ilyesmi és tényleg olyan vagyok amilyen.De valamiért még mindig azt érzem hogy másképpen viszonyul hozzám,nem tudom eldönteni hogy én érzem így ezek miatt,vagy nem is így van!Nem szeretném ha vége lenne köztünk a kialakuló dolognak mert nagyon jól elszoktunk beszélgetni és egy hullám hosszon vagyunk,de valamiért olyan furán érzem magam ez miatt!Lehet hogy csak én képzelem be magamnak,de ő váltik állitja hogy őt nem érdekli az hogy ennyi idős vagyok!


2011. jún. 27. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt had ne kelljen elárulni mert nem akarom hogy ha esetleg olvassa a kérdést akkor rá ismerjen magára!

Annyit mondok hogy ő azt hitte hogy 5 év kor különbség van köztünk,de amúgy 9!Ő is felnőtt én is!

2011. jún. 27. 11:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Értem, csak annyira voltam kiváncsi, hogy tinédzserek vagytok-e, vagy már felnőttek, de akkor ez így kiderült.

Nő vagyok. Szerintem gyerekvállalásnál lehetnek gondok, hogy ha ő még nem akar gyereket, te meg már akarsz, mert ugye már idősebb vagy, és ebből a szempontból az a 4 év is számít. Emiatt gondolkodhatott el. Persze egy ilyen fiatal kapcsolatnál korai lehet még erről beszélni, nem is javaslom, hogy felhozd. Ha továbbra is akar még veled találkozni, és nem csak barátként tekint rád, akkor úgy veheted, hogy nem számít neki a korkülönbség.

Meg az elején még az embernek több a pozitív előítélete, hiába mondtad neki még az elején a korodat, ő ezt hajlamos volt figyelmen kívül hagyni, pedig lehet, hogy igenis, fontos szempont neki.

2011. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg viccesen kérdezd meg, hogy milyenek nála az esélyeid
2011. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy jó ideig nem tervezek gyereket,de viszont ő a kora ellenére elég komoly gondolkodású,azért gondoltam hogy én mivel az én koromhoz képest fiatalabbnak nézik ki és későn érő típus vagyok ezt talán nem okozhat problémát!Remélem így van!Annak ellenére hogy tényleg ekkora kor különbség van,egész jól megértjük egymást és eléggé egy hullám hosszon vagyunk,tehát nem szeretném ha ez miatt megromlana az eddig viszonyunk!
2011. jún. 27. 11:36
 6/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:36


Próbáltam viccesre venni,de az elején egy kicsit rosszul esett és nem nagyon tudtam magam türtőztetni,kicsit le kellett utána nyugodnom mert hirtelen nem tudtam magammal mit kezdeni a pillanat hevében!De igen egyébként próbáltam viccesen célozgatni hogy akkor hogyan is lesz a továbbiakban!?Szerintem nem tántorította el,de én akkor is kicsit furán érzem magam ez miatt.Mert úgy jött le hogy én hazudtam neki,pedig én el mondtam a koromat neki csak rosszul emlékezett és azt gondolta hogy szívatom őt!

2011. jún. 27. 11:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából attól félek hogy ezzel el riasztottam magamtól és csak barátként fog rám tekinteni!
2011. jún. 27. 11:51
 8/10 anonim ***** válasza:

"5 év kor különbség van köztünk,de amúgy 9!"

most akkor mégsem 4 év? :D

2011. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem öt év van köztünk,ő hitte azt hogy öt!De nem öt hanem 9!Lehet rosszul fogalmaztam meg amúgy az igaz!:)
2011. jún. 29. 12:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismerkedtem nemrég egy csajjal. A jogosítványról beszéltünk, hogy mikor kapja meg. Ekkor mondta:

- Már betöltöttem a tizenhetet. És te?

- Én? Már kétszer is.

- Jaa? Azt hittem csak 25 körül vagy.

És ez már nem először fordult elő! Szerintetek tányleg így látta vagy csak be akart fűzni?

2011. jún. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!