Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, van egy srac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, van egy srac akivel parszor talakozgattunk (18 eves) es szerintem meg nem csokolozott, csokoljam meg en? Felek attol h nem fogja majd tudni mit tegyen es ciki lesz szamomra a helyzet

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ha akarsz tőle vlmit, akkor inkább vállalj be egy cikis dolgot... azt még túléled...

de ha esetleg Ő lehetne a NagyŐ és elmész mellette, azt nem biztos...

2009. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Finoman érdeklődj felőle hogy mikor volt az első csók, vagy csináld játékosan!!!Egyet te egyet ő kérdez.én így ismerkedtem minden csajommal.Nagyon bejött mindegyiknek.Nem tudom a fiúknál hogy van.Ha a kérdésre lassan válaszol vagy valami olyan jelét látod hogy zavarban van akkor nem csókolózott még akármit is mond.A következő kérdésnél kérdezd meg hogy mikor tervezi a következő csókját.Ezzel utalsz rá hogy szeretnéd.Ha kezdeményez akkor kiderül mit tud ha nem akkor kezdeményezz.Egy kis hazugság nem árt.Mond neki hogy te még soha nem csókoltál meg senkit.Akkor jobban érzi majd magát mert he nem tudod milyen egy igazi csók akkor nem tudhatod hogy elront e valamit.Bocsi hogy ilyen hosszas vagyok.Sok sikert nektek!
2009. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ahh dehogy volt hosszadalmas koszi , erre meg nem gondoltam . remelem hogy o is raerez a csokra igaz en is eloszor egy tapaszalt sraccal voltam de jo volt raezertem :P
2009. aug. 9. 10:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugalom! Mikor kettesben vagytok, beszélgettek, mondd meg hogy szeretnél tőle kapni egy puszit, vagy adni. Most ha pár napig csak ez lesz, az nem tragédia, erre biztos nem nehéz rábeszélni (legalább összeérjen a szátok). Így már bátorodnia kell annyira hogy hamarosan egy csókot is összehoztok majd!
2009. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!