Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ez a helyzet? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ez a helyzet? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki szeretné, ha járnánk. Mondtam Neki, hogy még nem állok készen egy új kapcsolatra, ugyanis 10 hónapja veszítettem el a barátnőmet egy balesetben, akivel 2 évig voltunk együtt... Mondtam neki, hogy még nem tudnék szerelmes lenni, őt meg ugye nem szeretném becspni azzal, hogy úgy teszek, mint aki szerelmes! Rákérdezett, hogy mi történt a barátnőmmel, ekkor én elsírtam magam... Ez ciki? Sajnos a mai világban "tilos" egy fiúnak/férfinek elsírnia magát, de ilyen helyzetben is? A lány bocsánatot kért, de úgy érzem, hogy leégtem előtte, amiért nem tudtam visszafogni magam. Szerintetek nagyon leégtem? Gyuszi, 19
2010. nov. 23. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább becsülnélek a helyében. Az érzelem nem szégyen, főleg, ha gyászról van szó, ez primitív felfogás.
2010. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy feltörtek belőled ezek az érzelmek és ha ez a lány szerint ciki, akkor egy érzéketlen bunkó. Nem ciki.
2010. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 nielindi ***** válasza:
97%
szerintem nem égő vagy gáz. ez nem könnyen elfogadható/feldogozható dolog. és teljesen érthető, h nem állsz készen egy kapcsolatra.
2010. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Funktasztikus ***** válasza:
96%
bocsi de hogy lehetsz ekkora hülye?:) dehogy ciki!természetes!
2010. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

szerintem egyáltalán nem ciki :)

sőt szerintem aranyos :D

a volt barátnőd miatt pedig résztvétem..

15/L

2010. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat, mindhármotoknak! Nem, a lány nem találta gáznak, csak nem tudott mit kezdeni a helyzettel... Én éreztem úgy, hogy talán gáz, mert a legtöbb lány kinevetne ezért...
2010. nov. 23. 20:50
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem szégyen sírni.Csak az tud igazán nevetni aki sírni is tud.

Az ,hogy ciki a sírás hülyeség max a haverok előtt ciki ,de egy ilyen helyzetben NEM ciki.

Akkor lenne az ,ha mondjuk azért sírnál mert dobott valaki.

2010. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 20:48-nak is és a 20:49-nek is:)


20:48: Semmi gond, tényleg hülye vagyok:) Csak azért merült fel bennem, mert tényleg sokan kiröhögik a fiúkat, ha néha elérzékenyülnek. Egyébként ilyen helyzetben természetes, hogy az ember nem tudja megállni...


20:49-nek: Köszönöm a részvétnyilvánítást!

2010. nov. 23. 20:52
 9/17 A kérdező kommentje:
20:51-nek is köszönöm! Én is tudom, hogy az érzelmek kimutatása nem ciki, de sokan úgy gondolják, hogy egy fiú/férfi ne sírjon... Pff!
2010. nov. 23. 20:53
 10/17 anonim ***** válasza:
Néha azért nevet az ember, mert zavarában nem tehet mást.
2010. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!