Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ez a helyzet? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ez a helyzet? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki szeretné, ha járnánk. Mondtam Neki, hogy még nem állok készen egy új kapcsolatra, ugyanis 10 hónapja veszítettem el a barátnőmet egy balesetben, akivel 2 évig voltunk együtt... Mondtam neki, hogy még nem tudnék szerelmes lenni, őt meg ugye nem szeretném becspni azzal, hogy úgy teszek, mint aki szerelmes! Rákérdezett, hogy mi történt a barátnőmmel, ekkor én elsírtam magam... Ez ciki? Sajnos a mai világban "tilos" egy fiúnak/férfinek elsírnia magát, de ilyen helyzetben is? A lány bocsánatot kért, de úgy érzem, hogy leégtem előtte, amiért nem tudtam visszafogni magam. Szerintetek nagyon leégtem? Gyuszi, 19
2010. nov. 23. 20:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Ő ugyan nem nevetett, de láttam rajta, hogy zavarbajött és nem tudta, hogy mit kezdjen a helyzettel.
2010. nov. 23. 21:14
 12/17 anonim ***** válasza:
Butaság, hogy leégtél. Számomra és a lány számára is azt jelentheti a dolog, hogy nagyon tudsz szeretni. Sírni egy férfinak sem szégyen, ha ilyen, egy életre szóló trauma éri. Ettől még igazi férfi vagy. Sőt!!!
2010. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves Kinga 79, nagyon kedves vagy! Igen, ha én szeretek, akkor nagyon szeretek... Én is tudom, hogy egy férfi is sírhat időnként, csak sajnos a mai "divat" szerint "gáz"... Ezzel nem értek egyet, persze ha minden apróságon elsírja magát az ember, azt még nőnél sem tolerálom, de ha az embernek megvan rá az oka, akkor miért ne válaszhatná ezt a fajta feszültséglevezetést? Köszönöm Neked is a választ!
2010. nov. 25. 18:17
 14/17 anonim ***** válasza:
Most olvasom hogy zavarba jött a barátnőd. Hát persze, hogy zavarba jött, de nem azért mert nem tetszett, hogy elsírtad magad, hanem egyrészt azért mert nem várt ilyen érzelmi kitörést, másrészt mert úgy érezhette, hogy akaratlanul is fájdalmat okozott Neked a kérdésével. Biztos vagyok, hogy nagyot nőttél a szemében, ha pedig nem tetszene neki, akkor nem érdemel Téged, de ez utóbbit nem hiszem. És mindezt egy tapasztalt, vén 31 éves nő mondja. :)
2010. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőm, csak szerette volna, ha lehetett volna köztünk szerelem. Természetesen megértette, hogy még nem állok készen egy új kapcsolatra, tényleg az hozhatta zavarba, hogy akaratlanul is érzékeny pontomra tapintott, mondogatta is, hogy nagyon sajnálja. Köszi a válaszodat ismét:)
2010. nov. 25. 18:33
 16/17 anonim ***** válasza:

Először is részvétem a kedvesed miatt.

A kérdésre válaszolva pedig egyáltalán nem ciki. Jó pár éve én is hasonló cipőben jártam, mint Te. Azóta több mint 7 éve együtt vagyok a párommal, akit nagyon szeretek, de ha eszembe jut, még most is a sírás kerülget. Szerintem beszélned kéne azzal a lánnyal, mert szegény biztos aggódik, hogy fájdalmat okozott, és most végképp megutáltad.

Végül egy jó tanács: Nem kell egyből fejest ugrani egy új kapcsolatba (én se tettem), de ne is zárkózz el tőle teljesen. Sajnos ez egy olyan dolog, amit soha nem fogsz tudni elfelejteni, de továbblépni lehet, sőt kell is, mert ha hagyod, hogy felemésszen a gyász, akkor nagyon nehéz lesz talpra állni. Sok erőt és kitartást, hidd el menni fog!

35/F

2010. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
35/f-nek: Köszönöm szépen a részvétnyilvánítást! Fogadd Te is a részvétemet! Örülök, hogy már van másik párod, mert ez azt jelenti, hogy tovább tudtál lépni (természetesen sosem fogod Te sem, ahogy én sem, elfelejteni a volt kedvesedet!) El is hiszem, hogy még így 7 év után is a sírás kerülget... Sokszor engem is és sokszor el is sírom magam, ha eszembe jut:( Tudom, hogy nem szabad teljesen kizárni egy újabb kapcsolatot, szeretnék majd barátnőt, de az még odébb lesz... Beszéltem a lánnyal, nagyon keves és megértő volt. Mondtam Neki, hogy nem haragszom Rá, ne érezze rosszul magát, amiért érzékeny pontomra tapintott. Remélem semmit nem hagytam ki. Bocs, már fáradt vagyok:) Köszönöm, remélem én is, hogy menni fog a talpraállás!
2010. dec. 2. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!