Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Olyan ciki helyzet.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Olyan ciki helyzet.

Figyelt kérdés

Kirandulason szerelmes lettem 1 csajba....

Satorral voltunk kirandulni es az egyik ejjel ott aludt,de 12 oratol 5-ig egyfolytaban dumaltunk es hulyeskedtunk...egyszoval jol ereeztuk magunk...de ugy ereztem meg tul korai elmondani neki hogy szerelmes vagyok bele...igy hat vartam a kovetkzeo ejjelt de akkor mar nem aludt ott mert az osztalyfonok hazakuldte......

Azutan ejjel pedig nem jott el....

Elmondtam neki interneten keresztul es azt mondta hogy nagyon rendes vagyok meg minden de nem tudna elkepzelni koztunk egy kapcsolatot..a baratnoi szerint tetszettem neki a kirandulason az elso 2 nap


2009. júl. 9. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Semmit, felejtsd el és keress mást. Elmondta hogy nem akar kapcsolatot.
2009. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem akar kapcsolatot, akkor ne erőltesd, mert abból csak baj lesz.
2009. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

"Gyerek" szerelem. Ne törd magad. Lesz majd más és komolyabb lány ;)


A lányok meg már csak ilyenek :) Tetszel nekik de mégse akarnak veled randizni/járni. Szerelmesek beléd de mégis szakítanak veled mert az anyukájának nem jössz be... ááááh. Logikátlanul müködnek a nők.

2009. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolso valasozloval egyetertek,es ha nemet mondott akkor csak akkor kerdezd meg eloben ha mer biztosra vetted hogy szerelmes beled mert ha nem akkor eges lessz
2009. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ez ennyi volt, szar szöveg, és annak fogod 40 évesen is tartani, de majd jön másik
2009. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok koszi szepen
2009. júl. 20. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!