Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány szeretne velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány szeretne velem találkozni (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van egy lány,barátom,eddig csak MSN-en beszélgettünk,és tetszem neki!És akar velem talákozni!de én félek,nemtudom miért de félek a randitól..

Szerintetek mit tegyek?

jah és nekemis szimpatikus a csaj..

Köszi az ÉRTELMES válaszokat!


2010. ápr. 10. 21:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
randizz vele. ennyi -.-
2010. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?:D
2010. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
találkozz vele:) hány évesek vagytok? honnan ismered? suliból?
2010. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

13éves vagyok meg őis!Nem,nemsuliból ismerem..myvip-en tetszettem meg neki..és ugyvolt hogy találkozunk utána,de nem jött el valamiért..és utána mondta hogy szeret..erre mondta hogy van már pasija,és most nemrég szakitott vele!

Köszi a válaszokat!Jah és hétfőn szeretni találkozni velem..

2010. ápr. 10. 21:47
 5/28 anonim ***** válasza:

2. vagyok

figyejj! ő vett fel, ő mondta h találkozzatok (: akkor legalább a randin ne legyél beszari.. : )

tuti,hogy bejössz neki..ezek után .. :D nincs miért aggódj : )


bizonyára azért félsz mert neked is bejön ő.. ez alap dolog.. ^^

teddoda magad azt kész!:DD

2010. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

jaj de kis aranyos vagy:) de szerintem még fiatal..és a kis csajnak meg volt már pasija..huhhh komolyan én 13 évesen még ugróiskoláztam meg fogócskáztam most én vagyok a gáz vagy a mai fiatalok? sztem még ráérsz vele:)


18L

2010. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

hát rendben..már remegek is..milessz ha ottleszek?xd

Úgykell lefognia?

De azért próbálok majd laza lenni...

Köszi a válaszotokat!!

2010. ápr. 10. 21:51
 8/28 anonim ***** válasza:

ez természetes hogy félsz de ezt nem félésnek mondanám hanem ink izgulásnak evvel nicns is semmi gond csak azt a lényeg hogy ha oda kerül a sor akk tudj megszolalni meg elbeszélgetni vele mondjuk az majd ugyis jönni fog magátol hidd el nem kel parázni hisz ez csak egy randi....:)

üdv:17/f

2010. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

amugy én nemvagyok az a fajta hogy volt már 5 csajom meg ilyenek..én nemszeretnék olyan 4-5 napos kapcsolatokat..

lehet hogy furcsán hangzik,de én komolyabbat szeretnék..persze lehet hogy aztmondja majd valaki hogy nem kell ennyire komoyangondolni meg ilyenek..

2010. ápr. 10. 21:53
 10/28 anonim válasza:
szia.sztem találkozz vele.énis myvipen ismertem meg a mostani barátomat.és nagyon jól egymásra találtunk.szeretjükegymást.lehet h nektek is sikerül.végülis egy randiban még nincs semmi.
2010. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!