Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menni, vagy maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menni, vagy maradni?

Figyelt kérdés

Rólam annyit, hogy nagyon érzékeny nő vagyok és nagyon vágyom egy komoly kapcsolatra, ahol megbecsülnek és amiben azt kapom amit adok!

Megismerkedtem egy férfival kb. két hónapja, nagyon döcögősen indult a kapcsolatunk, elmondása szerint rég volt komoly kapcsolata, eddig alkalmi partnerei voltak...

Találkozgattunk, részemről kialakult az elején már némi érzelem. Minden nap keresett, a szex is viszonylag hamar megtörtént, aminél nem érzem h hátrány lett volna, inkább ebben a kapcsolatban erősített minket. A vágy nagyon megvan nála, viszont nem tudom szeret-e.

Múltkor elmentünk egy étterembe, ahol bemutatott a barátainak, de nem úgy mint a barátnőjét, holott előtte sokat mesélt rólam nekik. Aztán feltűnt, hogy alig akar megölelni előttük, alig akart megcsókolni, csak akkor tette mikor már kicsit többet ivott a kelleténél.

Utána húzott azzal, hogy ő mennyi mindenkinek tetszik és célzott rá hogyha szakítanék vele, ő rögtön találna mást. Úgy érzem nem értékel eléggé... Az estét együtt töltöttük, ahol elmondta, hogy szeret. Akkor éreztem is rajta, ölelgetett, bújt belém, és sokszor mondta az elmúlt hetekben azt is hogy hiányzom neki...

De megmondtam hogy nekem ez kevés, úgy érzem kora ellenére éretlen, képtelen lennék benne megbízni, félnék hogyha iszik akkor megcsal stb...


Nem tudom, maradjak ebben a kapcsolatban, vagy menjek? Még annyi, hogyha mennék, nem harcolna túlságosan értem...szerintem...


Ő 47F, én 37N


2016. máj. 2. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
engedd el....
2016. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
51%

Elmegyek, tátárátátá,

Elmegyek....milyen úton indulok, még nem tudom...


Nem vállal fel téged, sajnáljuk.

26/F

2016. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nálam ott eldőlt volna a kérdés helyben, ha másképp mutat be, és nem úgy mint a barátnőjét. Miért, mit mondott, kije vagy?

Ilyen kínos szitut el se tudok képzelni.


Adnék neki lehetőséget, hogy bizonyítsa, ő még mennyi mindenkinek kell, kiadnám az útját.

Biztos hogy nem lennék benne egy kapcsolatban úgy, hogy nem becsül meg a másik.


Tulajdonképpen minek van veled? Hogy jó lesz, amíg nem jön valaki komoly, vagy mindegy már csak legyen valaki?

Egyik esetben sem maradnék.


37 évesen már van olyan, hogy női büszkeség. (Ugyanennyi vagyok)

2016. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm... ma kiadtam az útját, hát nagyon jön azzal, hogy neki én kellek, és sokat gondolkodott és rájött, hogy hülye volt...

Igen, borzasztó kínos volt a bemutatkozás. Ebben csak az volt a vicc, hogy állítólag rólam áradozott előtte a barátainak h befog mutatni, meg állítólag alig várta. Sokan engem tartottak hisztisnek, h nem tetszett h nem úgy mutatott be, mint a barátnőjét. Amúgy csak annyit mondott, h bemutatom XY-t. Állítása szerint azért mert szinte nem is volt még komoly kapcsolata és fura neki az egész. Aha...

2016. máj. 2. 15:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és volt olyan barátja aki meg azzal jött, hogy hát logikus hogy kije vagyok, főleg h megcsókolt már a végén kissé ittasan... a bemutatkozás közben meg rászóltam, h nemfelejtettél el vmit a többiekkel közölni? Úgy helyesbített némelyik barátjánál h a barátnője vagyok...
2016. máj. 2. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!