Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lenne erre a megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne erre a megoldás? Menni vagy maradni?

Figyelt kérdés
A párom orvos, én pedig már évek óta nem találok normális munkát. Egy barátnőm tudna nekem egy nagyon jó munkahelyet csak az a baj, hogy 240km-re tőlünk. Mondtam a férjemnek de ő semmi pénzért nem akarja itt hagyni ezt a kórházat. Az meg szerintem hosszútávon nem lenne megoldható, hogy bejárjak, odaköltözni egyedül meg nem akarok, ráadásul gyerekeink is vannak. Csak most egy nagy lehetőséget hagynék ki ezzel. Szerintetek mit tegyek?
2014. aug. 20. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a lehetőség ér annyit, hogy elhagyd a párod, és a gyerekeidet elszakítsd az apjuktól?


Nekem meg se fordulna a fejemben, hogy a családomat kettészakítsam egy munka miatt!

2014. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
elsőnél az igazság.
2014. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de ha évek óta nem találsz munkát, nem gondolkodtál még el rajta, hogy a képzettségeddel vagy a hozzáállásoddal van gond?


Mindkettő olyan dolog, amin már rég csiszolhattál volna.


Nyilván a költözés a könyebb út, mert a férjed nem lehet túl fontos neked, ha egyáltalán ezen elgondolkodsz. Abba kellene elsősorban belegondolni, hogy a barátnőd "tudNA" neked munkát, ez korántsem 100%-os, és az sem, hogy megfelelően fizet, neked tetszik majd, és a cégnél is beválsz. Ezzel szemben a férjed munkája ott, ahol most éltek feltételezem elég biztos, és talán orvosként nem is olyan rosszul fizető. Az égvilágon semmi logikát nem látok abban, hogy ezt a biztonságot feladjátok a semmiért.

2014. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Magyar viszonylatban ez megoldhatatlan. Az USA-ban nyilván nem gond ez a távolság, nálunk földrésznyi. Ha a gyerekek 10 éven felüliek, akkor még talán el lehetne játszani a gondolattal, de a mindennapi teendők miatt úgyis fel kellene venni valakit háztartási kisegítőnek. Pedig a férjed biztosan találna kórházat az ország másik végében is...
2014. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel. Egy munka nem ér annyit, hogy elhagyjam miatta a páromat, csak ha nem vagyok boldog mellette.
2014. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy el akarom hagyni a páromat vagy el akarok költözni. Egy diplomám van amivel nem szeretnék egyszerű bolti eladó lenni vagy virágot ültetni az út szélén. Óvónő voltam, de az óvoda bezárt és azóta nem találok semmi értelmeset. A barátnőm férjének a családjáé a vállalkozás, tehát ha beajánlana akkor felvennének. Ő felajánlotta, én meg elgondolkodtam rajta, ennyi az egész. A férjemnek is csak elmondtam, erre ő azt mondta, hogy soha nem szeretne más kórházban dolgozni, csak ebben egyrészt a társaság miatt, másrészt a környezet miatt. Ez csak egy lehetőség.
2014. aug. 20. 22:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha óvónő voltál, legalább bébiszitterkedést vállalhatnál a környéken.
2014. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodtál még azon hogy te nyiss egy családi napközit?
2014. aug. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"én pedig már évek óta nem találok normális munkát"


Fel tudnád kérlek sorolni, miket tettél az elmúlt egy évben annak érdekében, hogy kelendőbb legyél a munkaerőpiacon?

2014. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!