Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kicsit normálisabb személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit normálisabb személyiséggel ez a figura kb. a nők álma lehetne?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolok arra, normálisabb személyiség alatt, hogy nem ennyire kétségbeesetten próbálozik mindnekinél, kicsit visszább vesz az arcából, nem ripacskodik meg keménykedik minden percben és műveltebb valamivel, mint a műsorban. De csak a teste minden nő álma, csak a p*cs jelleme vet véget a játéknak.


Aki pedig azt mondja, hogy testileg nem jön be nekei meg fúj, meg hogy inkább egydül marad azok kamuznak, mert előbb jönnének össze vele, mint vele: [link]



#kockahas #Simpson #gyurma alkat #aki kövér az ronda
2016. ápr. 13. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondanák, hogy összejössz Johnny Bravóval vagy Homérral, különben kitaposom a beled, akkor persze, hogy Johnny Bravót választanám (mert ő még személyiségileg is normálisabb mint Homér, aki egy kretén:D), de alapjáraton mindkettő debil.


Alapjáraton nekem inkább kellene a jobb oldali mint a bal:

[link]

2016. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1


Azért válsztottam Homert, mert ő kövér. És amikor a csajok lefikázzák az agyonizmozott figurákat akkor érezni hogy kamuznak, mert inkább az, mint akár egy +5/10kg túlsúllyal rendelkező egyén.

2016. ápr. 13. 12:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"És amikor a csajok lefikázzák az agyonizmozott figurákat akkor érezni hogy kamuznak, mert inkább az, mint akár egy +5/10kg túlsúllyal rendelkező egyén."


Szerencsére az életben nincs olyan, hogy csak kettő közül lehet választani. Én minden szélsőségtől viszolygok: az elfolyósan kövér, az irracionálisan sovány, a felfújt izomkolosszus pasiktól egyaránt. Szerencsére ezek összesen is csak a teljes populáció töredékét teszik ki, így akad bőven "átlagos" alkatú férfi, akik közül lehet válogatni.

2016. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De mi az "átlagos?" 190 magassághoz pl? 80 kg?
2016. ápr. 13. 12:47
 5/15 anonim ***** válasza:
az én barátom 180 centi és 94 kiló. kicsit husis de nagyon szerethető
2016. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az enyém 185cm és 120kg. Van rajta felesleg, de erős is, letagadhat olyan 15 kg-t ránézésre, de én annyira nem látom, mert a termete biztonságérzetet nyújt és ez a "köd" eltakarja. Szerintem nem vagyok egyedül, aki szereti az ilyen pasikat.

Jobban zavar minket az, ha nagyon vékony egy férfi.

2016. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6 vagyok, 190 cm-hez inkább mondanék 90 kg-ot.
2016. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, de engem az izmos pasiktól kiráz a hideg, ez mindig is így volt. A kettő közül inkább Homér, ha a személyiséget nem vesszük alapul.


A férjem a 185 centijéhez 90-100 kiló körül van, mackósabb, pocakkal, le nem cserélném semmilyen kigyúrt bájgúnárra.

2016. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Általában a nők sárgára festett rajzfilmfigurákkal járnak. :)
2016. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te, most mutattál két karakterről képet, neked csak ez a két véglet létezik?
2016. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!