Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egyáltalán értelme ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán értelme ilyen személyiséggel próbálkozni lányoknál?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a nagy társasági, közösségi ember típus, jól el vagyok egyedül is, kevés barátom van. Velük nagydumás, laza vagyok, de egyébként inkább hallgatóközönség vagyok és csendben el vagyok más emberek között. Nem vagyok se menő, se extém állat, se a beszólogatós, kötekedő fajta sem, talán unalmas vagyok emiatt, mert nem szeretem leinni magamat és bulizni is csak részeg állapotban tudok, nem nekem való az a légkör józanon. Ritkán is járok bulizni emiatt. Félénk, gátlásos, önbizalomhiányos is vagyok és tudom, hogy a világ legrondább fiúi közé tartozom, ezért nem is akarok magamnak tökéletes külsejű lányt, jobban is számít a jellem számomra, mint a külsőségek. Csak szeretnék végre szeretni egy lányt, aki remélhetőleg viszont tud szeretni.

2012. szept. 6. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
persze hogy van értelme! :) az egész az önbizalmon múlik... hány és hány alkalommal látni kvaszép nőket ocsmány pasik mellett. És most nem arra gondolok amikor a pasi gazdag. De nekik már annyi elutasításban volt részük, h nem félnek próbálkozni, mert megszokták. és egyszer sikerül nekik:) Te pedig nem gondolom h olyan csúnya lennél mint amilyeneket én láttam..;)
2012. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy köztük nincsenek ilyenek! Csak nyitott szemmel kell járnod, és aki elhúzódik a sarokba a többiektől, az pont passzolhat hozzád!
2012. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én kb ugyanilyen vagyok csak lányban. mondjuk nem tartom magam csúnyának, persze vannak nálam sokkal szebb lányok (ezért sem akarok tökéletes pasit.. meg ugye nincs is:D)
2012. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lányoknak egyáltalán nem számít a személyiség. Inkább a külsőd miatt nem érdemes próbálkoznod, már ha tényleg olyan ronda vagy. Ronda srác ugyanis még a ronda lányoknak se kell.
2012. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég lesújtó a véleményed a lányokról, és az utolsó hozzászólónak is az. Szerintem azok a fiúk gondolják, hogy a lányoknak csak a külső számít, akik maguk elég bunkók, és nem tudnak a belsőből semmit nyújtani. Szerintem nagyon sok hozzád hasonló van lányban, kapásból 6 nevet tudok említeni. Az is szimpatikus, hogy azt mondod te se a külsőségekre mész, és szeretetet szeretnél. abban, amit elmondtál egyedül az a rossz, hogy rondának titulálod magad. Mindegy, hogy igaz. ha így viselkedsz, mások is így fognak. Most lehet, hogy azt gondolod, hogy amúgy is, de legalább Te ne add alájuk a lovat.


Amúgy meg a kérdésedre nem tudok válaszolni. Egy 6 soros szöveg alapján nem mondom meg, hogy nekem bejönnél-e. De próbálkoznod? persze, hogy érdemes. Na meg úgyse tudod abbahagyni, hogy megtetsszen valaki.

2012. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A lányoknak egyáltalán nem számít a személyiség. Inkább a külsőd miatt nem érdemes próbálkoznod, már ha tényleg olyan ronda vagy. Ronda srác ugyanis még a ronda lányoknak se kell."


Ezt úgy mondod, mintha neked nem a szép lányok tetszenének. Az, hogy valaki csúnya, nem jelenti, hogy az ízlése is "hozzá csúnyul" és ezt nem is várhatjuk el.

2012. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csúnyának érzed magad,azzá is fogsz válni! Lásd meg magadon a szép dolgokat (biztos van) Légy magaddal igényes,legyél ápolt! Nem a mostani b.zis pasi tipusra gondolok(a mai 16-20) legyen stílusod.
2012. szept. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem azok a fiúk gondolják, hogy a lányoknak csak a külső számít, akik maguk elég bunkók, és nem tudnak a belsőből semmit nyújtani."

Rám sok mindent mondtak már, de azt nem, h bunkó. Talán ha az lennék, lehetne egy halvány esélyem a lányoknál.


"Ezt úgy mondod, mintha neked nem a szép lányok tetszenének. Az, hogy valaki csúnya, nem jelenti, hogy az ízlése is "hozzá csúnyul" és ezt nem is várhatjuk el."

Ja, tehát nem várhatjuk el, h a csúnya lányoknak ne a jóképű pasik tetsszenek, de mi csúnya srácok meg ne is próbálkozzunk a szép lányoknál. Egyébként nekem nem a szépség számít, hanem h legyen normális a lány, de ilyen alig van, és annak a kevés normális lánynak is már rég van egy-egy magas, jóképű pasija.

2012. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!