Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mennyi idő kellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő kellett, hogy egyáltalán ne szégyelljétek a meztelenségetek a partneretek előtt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Semennyi.
2016. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semennyi. Elég röhejes kérdés. Ő a párom, miért kellene szégyellnem magamat előtte?
2016. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ágyon kívül se?
2016. ápr. 7. 19:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semennyi ideig nem tartott, ő meg vagy egy évig is szégyenlős volt. Nagyon sokáig zavarta, ha meztelen, főleg ha néztem, pedig jó teste van és nagy farka, szóval fogalmam sincs mitől félt. Szerencsére azóta már nem olyan frusztrált.

Én vagyok a lány.

2016. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Én egyedül a melleimet "szégyenlem" elég nehezen válok meg a melltartótól :(
2016. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én simán parádéztam előtte meztelenül az első szex után,ő kicsit szégyenlősebb volt.
2016. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyi, amíg levetkőztem. 2 perc maximum.

F

2016. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Semennyi, nem szoktam szégyellni a testem, jóban vagyok magammal.
2016. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez tök fura volt. Alapvetően nagyon nem szeretem a testem (túlsúly, lógó mellek, bőrhibák, anyajegyek), féltem, hogy nem tetszik neki... de a párom előtt az első pillanattól kezdve tök természetes volt, mert mintha megéreztem volna, hogy előtte felszabadult lehetek.
2016. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!