Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merre találhatna rám egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre találhatna rám egy helyes, visszafogott, értelmes srác aki elég bátor hogy leszólítson?

Figyelt kérdés

Hol bujkálnak az ilyen srácok? Milyen helyekre járnak ?

17L vagyok


2010. ápr. 4. 16:35
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Aki azt írta, hogy a netes ismerkedés jó az próbáljon meggyőzni légyszi:D De most komolyan. Mert iwiwen, myvipen elég sokan írtak nekem de nem tudom elfogadni ezt a netes dolgot mert nekem tényleg fontosa kisugárzás és az ugye nem jön át egy képen :S
2010. ápr. 5. 17:17
 22/30 hunoipunk ***** válasza:
Koncerteken rengeteg joarc embert lehet megismerni. Olyan, mint egy nagy csalàd, ahol bàrki bàrkivel kavarhat ;)
2010. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

A netes ismerkedés tényleg nem igazi, mert szebben k festi le az ember magát :)


És ott se tud egy önbizalom hiányos srác őszinte lenni, h ez meg az van vele, mert akkor már nem is kell.

Szóval vagy a lányok kezdeményezzenek ilyen esetben, vagy nem tudok mást, azért félünk mert nem akarunk pofára esni és továbbrombolni az amúgy is szar önbizalmunkat. Tehát bíztassatok minket a "mimóza pasikat":)

2010. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Akkor mondok nektek tényeket :D Én és még sok osztálytársam, átlagosak vagy szépek vagyunk, de nem azok a discos, káromkodós ivós lányok és nincs barátunk. Szerintem ha szerény lányokat kerestek azok közül sokkal több az olyan lány aki értékelné, mint azok akik kinevetnének ha odamész hozzájuk. És igaz hogy nem vagyok pasi de szerintem ebbe is bele lehet jönni. Pl.: báttyám dadog és mégis odamer menni a lányokhoz, egyre felszabadultabban. (mondjuk helyes is de kevés az önbizalma)
2010. ápr. 5. 19:47
 25/30 anonim ***** válasza:
Ha a kisugárzás nem is, de a stílus azért átjön mondjuk egy iwiw profilból is. Konkrétan milyen rossz élmények értek? :) Próbáld úgy felfogni, hogy új embereket ismersz meg, nem muszáj velük kettesben találkozni, úgy kisebb a rizikó. Egyébként ha rendszeresen jársz szórakozni, előbb-utóbb csak összejön valami, járj nyitott szemmel...
2010. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Szia! Én írtam, hogy a netes ismerkedés jó. Nekem vannak olyan ismerőseim, akiket már több, mint másfél éve ismerek, de még sosem találkoztam velük személyesen, és mégis nagyon jól elvagyunk. :)


Nem a fényképet kell nézni (velem többen is beszélgettek úgy, hogy egy évig még fényképen se láttak), hanem BESZÉLGETNI kell az illetővel. :)


Ha akarod küldd el az Msn-címedet (vagy elküldöm az enyémet), és meglátod ... :D


Jah! Amúgy én egy visszafogott, értelmes srác vagyok, és most le is szólítottalak! :P


24/F

2010. ápr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

A netes ismerkedés az egy figyelemfelhívás. Nem a kép a legfontosabb - hanem képes-e az illető valami normális szöveget írni magáról, vagy a szokásos semmitmondó dolgokat írja? Vagy még azt sem?


Ezen kívül nem a neten ismerkedsz. Lehet levelet írni, beszélgetni telefonon vagy akár élőképpel.

Néhány ilyen után pedig már eldönthetitek, érdemes-e találkozni.

2010. ápr. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Az msn-es beszélgetéssel nincs nekem gondom, csak az utánavaló találkozással. Mert sose olyan mint msn-en, vagy esetleg már annyit beszéltünk msn-en hogy élőbe már alig van mit. Vagy msn-en bejön aztán találkozunk, és nem tetszik a testbeszéde, a kifejezésmódja a stílusa. Volt már hogy több mint 4 évig beszélgettem valakivel msn-en anélkül hogy találkoztunk volna. De nekem nem ez kell. :(
2010. ápr. 6. 10:45
 29/30 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! Azt írod hogy már több mint 4 éve msneztél egy sráccal? Hm nekem ez enyhén szólva is érdekes. Merthogy akkor már 12 évesen elkezdted a pasizást? Dehát az még elég korai nem? Ráadásul nem tom, de msn már több mint 4 éve létezik???

egyébként 24/F :). És félénken kérdezem: nem ismerjük mi egymást valahonnan? :))

2010. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Igen 12 évesen ismertem meg, de nem pasizásból és ő sem csajozás miatt vett fel, egy véletlen volt az egész és jól elbeszélgettünk, mert mind2en a komolyabb tinik közé tartoz(t)unk. és igen akkor is volt msn:P Gyorsan szalad az idő mi ?:d

Am. nem hinném, hogy ismerjük egymást :D

2010. ápr. 8. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!