Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merre találhatna rám egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre találhatna rám egy helyes, visszafogott, értelmes srác aki elég bátor hogy leszólítson?

Figyelt kérdés

Hol bujkálnak az ilyen srácok? Milyen helyekre járnak ?

17L vagyok


2010. ápr. 4. 16:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
A mesében.
2010. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Van egy földalatti bázis, ahová ezek a fiúk járnak, ott bújkálnak a nap 21 órájában.


3 órában pedig azokat a csajokkal vannak, AKIK NEM CSAK ARRA VÁRNAK HOGY LESZÓLÍTSÁK ŐKET.

2010. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
az attól függ, hol laksz
2010. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
a válasz "földalatti bázis" részén jót nevettem a másikon már kevésbé. Pont azért tettem fel a kérdést mert nem csak ülni akarok egy helyben hanem tenni valamit az ügy érdekében. Viszont szerintem a fiú "dolga" hogy odajöjjön.
2010. ápr. 4. 16:46
 5/30 anonim ***** válasza:
ez így igaz
2010. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Pest megyében lakok, de pestre járok iskolába tehát elég sok időt töltök ott.
2010. ápr. 4. 16:47
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is ilyen visszafogott típus vagyok. Nem szoktam vergődni ordibálni részegen, mint a mostani fiatalok többsége. Elég komoly típus vagyok, de azért én is tudok hülyéskedni haverokkal stb... Szórakozni? hát én pl a diszkókat utálom, inkább kisebb bárokba járkálunk a haverokkal, biliárdozgatunk sörözünk, beszélgetünk, nyugisabb hely, mint a disco... Ha gondolod írj privit, ha netán van kedved beszélgetni:)


17/F

2010. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, most már megfinnyásodtak a fiúk, ők várják el, hogy odamenj hozzájuk. Ezek a nagyegómvan-feelingű srácok, amikből sajnos egyre több lesz. Szóval ha tényleg tetszik, és ő tétlen, neked kell lépned az ügy érdekében.
2010. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Szörnyű: megfinnyásodnak és több strasszos ruhájuk van mint nekem.:D

16:48-as így szimpinek tűnsz, de én tényleg élőben szeretnék ismerkedni, mert ez a netes dolog eddig nem jött be, találkoztam 1-2 sráccal és nem volt túl jó élmény.

Nekem kell látnom az embert egészében, és neten keresztül nem láthatom a kisugárzását. És nem arról beszélek, hogy nem akarok csúnya sráccal találkozni, mert sokszor van olyan hogy elájulok egy sráctól a kisugárzása miatt, barátnőim meg azt mondják hogy pedig ronda a srác. Remélem megértitek ezt a zagyvaságot :D Tényleg inkább helyeket írjatok. Köszi előre is

2010. ápr. 4. 16:55
 10/30 anonim ***** válasza:

Sajnos az egyenjogúság ezzel jár.

Nem kötelető már a fiúnak kezdeményezni - és sokan nem is mernek.

Ha szeretnél valamit ÉS a kiszemelt fiú nem mer lépni - akkor bizony neked kell!

Vagy menj el egy muzulmán országba, ahol nincs egyenjogúság és a fiúk kötelességüknek érzik a kezdeményezést.

2010. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!