Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merre találhatna rám egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre találhatna rám egy helyes, visszafogott, értelmes srác aki elég bátor hogy leszólítson?

Figyelt kérdés

Hol bujkálnak az ilyen srácok? Milyen helyekre járnak ?

17L vagyok


2010. ápr. 4. 16:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Az ilyen srácok akik helyesek,de nem mernek leszólítani azok szerintem azért ilyenek mert korábban lehet hogy akkorát csalódtak, hogy tönkre mentek bele.

Vagy mert a barátaik állandóan szekálják őket, persze poénból, de egy idő után magukra veszik.

Önbizalom 0 körül:)


Én pl azthiszem ilyen vagyok:)

2010. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy ekkorát csalódtál :S Az önbizalmam nemrég még nekem is a 0-án volt, de mára már sokat javult :) És ezt magamnak köszönhetem, ugyh építsd fel újra te is az önbizalmad! Egyébként, sztem jobb egy önbizalommal nem rendelkező srác mint egy olyan aki elszáll magától..na én tőlük hányni tudnék:) Hát én a helyedben megnézném azokat a barátokat, és eldönteném h érdemes rájuk hallgatni ezentúl. Lehet hogy tényleg helyes vagy, ők pedig kevésbé és azért szekálnak.
2010. ápr. 4. 19:04
 13/30 anonim ***** válasza:
Az ilyen srácok otthon vannak,vagy esetleg napközben az utcákon,mert megunták a sok hülye p*csát a discokban... (nem rád értettem :) )
2010. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Meg is lepődtem volna ha rám értetted volna :D De az egy jó hír, hogy unják az olyan lányokat.
2010. ápr. 4. 19:19
 15/30 anonim ***** válasza:

Ez teljesen így van! én vagyok a fentebbi 0 önbizalmas srác:) Unom a hülye magamutogató csajokat akiknek akkora az egójuk h ha már rájuk nézünk és máris bunkók vagyunk:S


Persze megnézzük őket de tudjuk h semmi másra nem valók mint... tehát mi is a normális csajokat keressük, (azokat akik szépek is) csak ritkábbak mint a normális pasik:D


Az önbizalom építés nem könnyű ha nincs az embernek lány ismerőse aki "tuningolná":) Lehet h van 10 haverod aki megmondja h jól nézel ki de egy csajnak 100X többet ér a szava:)

2010. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Jaa és mondj le arról hogy az olyanfajta pasi leszólítson:)
2010. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Mi bajod a netes ismerkedéssel? Szerintem az tök jó! :)
2010. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Visszafogott szórakozóhelyekre! Zene, csocso, zsíros kenyér, kis meggymárka, érted...
2010. ápr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

nagyjából olyan vagyok mint a 20:38 as, én otthagytam mindenkit, és hát nem tudom jól tettem e de most rohadtul egyedül vagyok:) és hát így elég nehéz önbizalmat építeni

19/F

2010. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Én is egyedül vagyok, és nem csak olyan értelemben hogy nincs pasim, hanem barátaim is alig alig.
2010. ápr. 5. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!