Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek ebből mi jön le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ebből mi jön le?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj, akivel régről ismerjük egymást. Ismerkedések már voltak, de valami miatt sosem lett belőle semmi. Nyár vége felé bepróbálkoztam nála egy normális kapcsolat reményében. A randik jók voltak, de közelebb nem kerültünk egymáshoz, mert a végén szinte "elszaladt" tőlem, igaz én sem nyomultam, csak mindig éreztettem, hogy várom a puszit elköszönéskor. Ez ment vagy két hónapig, volt kb 6 randi, aztán belefáradtam meguntam és hagytam. 1-2 hétre rá jelentkezett, hogy hiányzom neki, rájött, hogy hülyeséget csinált, változna. Na én erre már nem léptem, így nagyon sokáig nem beszéltünk utána. Jan 1-jén írtam neki,kérdeztem hogy hogy van miújság,ezekre válaszolt, de ő nem kérdezett vissza.Pár hét múlva megint ráírtam, akkor már egy visszakérdezése volt, de ugyanez szinte mint első alkalomnál. Szerintetek? 28/F
2016. márc. 14. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd. Ami nem megy, azt kár erőltetni, 28 évesen meg már nem érdemes játszmázni.

38N

2016. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd......

Túl vagytok 6 randin és fingja sincs mit akar Tőled, nem győzted meg. Lehet hogy volt másik pasi is az életében....de ettől még nem változik meg valakinek a hozzáállása.

Szerintem ebből Te vajmi keveset profitálhatsz, lépj tovább és keress egy olyan Nőt aki viszonozza az érzéseidet!!!

38F

2016. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a 16 évesek szerelmi élete komolyabb, mint ez.

Hívd el kajálni meg dugni, ha akarsz tőle valamit, ha meg nem akarsz, akkor lépj tovább.

2016. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"éreztettem, hogy várom a puszit"

"randik jók voltak, de közelebb nem kerültünk egymáshoz"

"...válaszolt, de ő nem kérdezett vissza."

"Pár hét múlva megint ráírtam, akkor már egy visszakérdezése volt, de ugyanez szinte mint első alkalomnál."


Szerintem egyikőtök sem tudja, hogy mit akar a másiktól.

Jól elvagytok, de olyan semmilyen az egész...

Ha össze is jönnétek, az szerintem csak azért lenne, mert egyikőtöknek sem akad jelen pillanatban jobb partner.


6 randi után már azért "illene" tudni, hogy merre hány méter. Van-e vonzalom vagy sincs!


Ne haragudj, nem bántásból, de nekem ebből az jön le, hogy mindketten éretlenek vagytok egy párkapcsolathoz, sőt továbbmegyek még egy randihoz is. Ugyanis felnőtt emberek 1-2 randi után megbeszélik, hogy ki mit akar a másiktól. Nem jó a felesleges időhúzás, hidd el!

2016. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én egy normális kapcsolatot szerettem volna vele, de nagyon távolságtartó volt, amit mondtam is neki, hogy ezt már nagyon unom ês így soha nem jutunk előrébb. Az utolsó két megkeresémre a reagálása nektek mire utal?
2016. márc. 15. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van valaki neki már? Kérdezted? Ennyi idő alatt akár össze is jöhetett mással.

Nekem nem tűnt túl lelkesnek az utolsó két megkeresésedre. Bár ha csak megkérdezed tőle hogy mizu, abból nem feltétlen jön rá mit akarsz. Ha ennyi idő után nekem ír egy pasi akkor vagy írja azt, hogy találkozni akar velem újra, vagy azt hiszem hogy csak unatkozik és én vagyok a 10. lány akire ráírt azok közül akikkel nem jutott semmire.

Amúgy randiztam ilyen pasival, hogy írkáltunk egymásnak de sose mondott semmi olyat ami előre vitt volna bennünket a végén már kb én kértem randit finoman célozgatva. Nem is lett belőle semmi.

Az a baj hogy mi se tudjuk ám, hogy ti mit akartok, vagy milyenek vagytok. Ez amit mondtam, hogy csak úgy írkálsz neki van amelyik pasinál azt jelenti, hogy tutyimutyi és béna randit kérni, amivel csak húzza az időt és kihűl az egész. De lehet az is, hogy nem akarja erőltetni a pasi. Pl mikor a párommal ismerkedtem sokáig csak chateltünk én már nagyon szerettem volna találkozni, de nem hozta szóba jóideig a személyes találkozót. Aztán utólag jót röhögtünk, hogy én azt hittem hogy nem érdeklem annyira azért nem hív el, valójában nagyon is érdekeltem csak nem akart elijeszteni azzal, hogy rögtön nyomul és erőlteti a személyes talit.

Ha akarsz még vele találkozni akkor azt írd meg neki őszintén, ne fuss tiszteletköröket.

24/L

2016. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

igen, elsőre írtam neki azt, hogy búék plusz megkérdeztem a válasza után, hogy jól van-e. A másodiknál írtam egy "szia hogy vagy"-ot

2016. márc. 18. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Á akkor ez lesz itt a baj. Ha akarsz tőle valamit akkor térj a lényegre és azt írd meg.
2016. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!