Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy órás első randi? Ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy órás első randi? Ebből ugye nem lesz semmi?

Figyelt kérdés
Ismerős hozott össze minket, előtte képet sem láttunk egymásról. Egy bevásárlóközpontban találkoztunk, beültünk egy gyorsétterembe, majd kb 45 perc után hazavitt. Kicsit fura nekem, hogy ennyi volt, hiszen semmi különös probléma nem volt, normálisan el tudtunk beszélgetni, egyikünk sem egy bányarém. Oké, nem is volt meg az a hihetetlen nagy kémia, de azért nem arra számítottam, hogy összesen egy órát töltünk együtt. Van egy olyan érzésem, hogy nem lesz második randi. Mit gondoltok?
2016. jan. 13. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz.
2016. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy te azt gondolod, hogy nem lesz 2. randi.
2016. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak kicsit fura ez az egész, mert ennyi idő alatt nem lehet megtudni semmit a másikról és hacsak nem derül ki valami durva dolog, akkor én azért mem rázom le egy óra alatt. Volt olyan randim, ahol egy óra utan azt mondtam, hogy köszi szépen, de ott a pasi lepedékes fogakkal, torzonborz hajjal jött, még arra sem vette a fáradtságot, hogy lezuhanyozzon az egész napos fizikai munka után és emellett semmi közös témánk nem volt, nagyokat hallgattunk. De most nem volt semmi ilyesmi egyikünk részéről sem.
2016. jan. 13. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megkerdezed, eleg jo valoszinuseggel meg fogja mondani a valaszt.
2016. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha ezen jár az eszed, hogy nem lesz, akkor nem is lesz.
2016. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 schamuelson ***** válasza:

A randi végén miben maradtatok? Megadtátok egymásnak az elérhetőségeteket, vagy megbeszéltetek következő időpontot?

Ha semmi ilyesmi nem volt, akkor esélyes, hogy nem lesz belőle semmi.

2016. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elérhetőség megvolt már eleve, bármikor fel tudna hívni és én is őt. Nem maradtunk semmiben. Egyszerűen csak furcsálom ezt az egészet.
2016. jan. 13. 20:38
 8/9 schamuelson ***** válasza:

Nos, akkor megpróbálok néhány magyarázatot gyártani.

Talán volt valami más programja is a reménybeli partnernek, amit nem akart közölni (pl. fogorvos, nőgyógyász v. urológus, egy második randi, esetleg az aranyhalát kellett sürgősen megetetnie, talán anyukája megmondta, mikorra kell hazaérnie). Azt is el tudom képzelni, nem volt nála annyi pénz, hogy újabb kávét, sütit, hamburgert, mozijegyet, jegygyűrűt tudjon venni. Az is egy lehetőség, hogy nem jöttél be neki, de a kommunikáció nem az erőssége.

Mindez csak találgatás, hiszen mi még annyira sem ismerjük, mint te. Ám szerintem is furcsa viselkedés, mert én kétféle befejezés közül választottam még ismerkedős időszakomban. Egyiknél megkérdeztem, mikor találkozhatnánk, vagy hívhatnám fel legközelebb. A másik esetben viszont megmondtam, hogy nem szeretnék folytatást, mert úgy érzem, nem passzolunk össze. Viszont nem vagyunk egyformák. Lásd, ő másképp csinálja. Talán próbálj meg a titeket összehozó ismerősnél puhatolózni!

2016. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Múltkor randiztam egy sráccal. sokat beszeltunk neten, de fb-en nem volt sok kep magarol. A kepek alapjan elég bejövös volt nekem.

Mondjuk ugy,hogy 2 het intenziv massenger, googletalk beszelgetes volt.

Jo, eljott a pont, mikor latnunk kellett mar egymast, mert igy nem mehetett tovabb.

Es akkor .... ott... akkora csalodas volt! Édes jó istenem!

Kb 1 órát sétaltunk, aztan hazamentunk. Azóta eltelt 1 honap, mult heten kiraktam fb-rol is, mert kb utana még 2 napig beszélgettünk, de.... ö is erezte, hogy nem pont ugy sikerult, ahogy terveztuk.

Ertelmileg tokeletes pasi. De.... nem ugy nezett ki, mint a kepeken, nem voltak valosak az illuziok.

Aztan randiztam egy sraccal, akivel 3,5 orat toltottem egyutt. Nagyon szuper volt. Talalkoztunk 2.jara is. Ami eleg gazul sikerult. Suttyomban belevitt egy duplarandiba, és raadasul rokona volt a masik pár egyik tagja.

Utana kapott még egy harmadik eselyt, de.... már sokkal távolságtartóbb voltam vele. Szerintem érezte is. Elvileg fogunk megint talalkozni, mert nem akarom neki irasban kozolni, hogy bocs nem. De az sem tudni mikor lesz, mert ö is elfoglalt, meg én is.

2016. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!